Mirė smegenis ėdančia ameba užsikrėtęs vyras

Izraelyje mirė vyras, kuris buvo paguldytas į ligoninę dėl smegenų uždegimo. Jį sukėlė ameba Naegleria fowleri.

Apie tai praneša „Kan“. 26-erių metų vyras mirė Petach Tikwas miesto ligoninėje. Į ją vyras  paguldytas liepos 4 dieną. Vyrui buvo nustatytas amebinis meningoencefalitas, jo būklė buvo sunki. Vyras susirgo po apsilankymo viename paplūdimyje prie Kinereto ežero.

Pacientą gydė vaistais, jam atliko operacijas, tačiau gyvybės išgelbėti nepavyko.

Amebinis meningoencefalitas – reta galvos smegenų infekcija, kurią iššaukia ameba Naegleria fowleri. Ameba į žmogaus organizmą gali patekti per nosį plaukiojant šiltame vandenyje – ežeruose, upėse.

Per nosį į organizmą patekusi Naegleria fowleri uoslės nervais nukeliauja iki smegenų ir pradeda naikinti smegenų audinį. Ši infekcija vadinasi pirminis amebinis  meningoencefalitas.

Ankstyvieji ligos požymiai: galvos skausmas, karščiavimas, pykinimas, vėmimas, išsiblaškymas ir haliucinacijos.

Efektyvaus šios ligos gydymo vis dar nėra. Beveik visi ja užsikrėtę ligoniai miršta. Dažniausiai infekuoti žmonės miršta po savaitės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Benas

Benas portretas
Yra kaip yra

na

na portretas
o kaip su propoganda kiekvieną dieną, apie koroną, karą...vyresniem žmonėm kurie seka pasakas žiniasklaidos dėka..visokie Čaplinskai, Valinskai, KalibataI...kurie "Petis už petį" gerai Reklamas pavarė, premijas didžiausias sau pasiskyrė Kai kuriuos dozę gavusius cepelinais vaišino, kai kurių į parduotuves neįleido...artistai jūs baikite propogandas skleisti

egd

egd portretas
ta daro ir mano boba
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių