„Žalgiris-2“ kūrė intrigą, bet „Telšiai“ išgyveno Kaune

Vieni iš „7bet-NKL“ favoritų „Telšiai“ (23-6) turėjo pavargti, bet pasiekė dar vieną pergalę. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 79:70 (22:20, 20:15, 18:18, 19:17) nugalėjo „Kauno Žalgirį-2“ (15-13).

Telšiškiai pasiekė 4 pergalę per pastaruosius 5 mačus. Žalgiriečiai fiksuoja 4 pralaimėjimų iš eilės seriją ir nukrito į 6 poziciją turnyrinėje lentelėje.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Deividas Rasys, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 20 taškų (5/6 dvit., 3/6 trit., 1/1 baudų), 4 atkovoti kamuoliai bei 24 naudingumo balai.

Kauno komandai Ugnius Jaruševičius per 15 minučių pelnė 14 taškų (6/8 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 16 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (38:33), tačiau atliko mažiau rezultatyvių perdavimų (18:22).

Šeimininkams kortas sumaišė prastas tritaškių pataikymas (4/23 trit., 17 proc.). „Telšiai“ realizavo 8 iš 20 tolimų metimų (40 proc.).

Rungtynių kontrolę beveik visų rungtynių metu turėjo „Telšiai“. Kauniečiai vis sugebėdavo nežymiai prisiartinti, bet trečiajame ketvirtyje svečiai susikrovė solidų pranašumą (57:44).

Šeimininkai kilo į šturmą ir likus žaisti 4 minutes po Motiejaus Krivo dvitaškio priartėjo iki 1 taško (68:69). Kauno ekipa turėjo dar kelis šansus pasižymėti, bet svečius išlaikė priekyje D. Rasys ir Mindaugas Norkus (73:68).

Likus kiek daugiau nei minutei D. Rasys pelnė dar vieną dvitaškį ir „Žalgiris-2“ buvo priverstas susitaikyti su nesėkme.

„Žalgiris-2“: Ugnius Jaruševičius 14 (6/8 dvit., 2 blok.), Mantas Rubštavičius 13 (1/7 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam.), Liutauras Lelevičius 11 (1/8 trit.), Dovydas Butka 10 (5/8 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Motiejus Krivas 7 (2/7 dvit., 10 atk. kam., 3 blok.).

„Telšiai“: Deividas Rasys 20 (5/6 dvit., 3/6 trit., 2 blok.), Ovidijus Kaminskis (5/9 dvit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Mindaugas Norkus (6/9 dvit., 5 atk. kam.) ir Laurynas Kaveckis (2/3 trit.) po 12, Edgaras Stanionis 9.