“Žalgirio” arenoje pagerbtas J. Kazlauskas: krepšinis labai pasikeitė

Jie jau pastebimai žilsterėję, gerokai santūresni, tačiau net pats visagalis laikas neištrins Eurolygos čempionų šlovės. Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahce“ rungtynių metu buvo pagerbti 1999-ųjų prestižiškiausio Europos krepšinio klubų turnyro čempionai.

„Krepšinis per 20 metų be galo pasikeitė. Stengiuosi ramiai žiūrėti, bet nebesuprantu, tarkime, kada buvo pražanga ar ne. Kita vertus, žaidimas tapo atletiškas. Viskas greitėja, kūnai stiprėja...“, - sakė auksinių žalgiriečių vairininkas Jonas Kazlauskas.

Jo garbei į „Žalgirio“ arenos palubes iškilo vardiniai marškinėliai, pažymėti metais, kuomet J.Kazlauskas dirigavo žalgiriečiams - 1994–2000 metai. Tokia garbė anksčiau buvo suteikta tik trims iškilioms Lietuvos krepšinio asmenybėms - Arvydui Saboniui, Modestui Paulauskui ir Vladui Garastui. Triumfo 20-ojo jubiliejaus proga neužmiršti buvo ir kiti į ceremoniją atvykę tuomečiai čempionai: Saulius Štombergas, Eurelijus Žukauskas, Kęstutis Šeštokas, Giedrius Gustas ir kiti. Į Kauną atskrido ir legionierius iš Čekijos Jiri Zidekas. Tiesa, kiti du tais metais iš NBA į „Žalgirį“ laikinai persikėlę amerikiečiai Tyusas Edney ir Anthony Bowie Kaune nepasirodė. Beje, tarp į savo dabartinių aršiausių varžovų tvirtovę atvažiavo ir Dainius Adomaitis. Tiesa, buvusiam veržliam „Žalgirio“ gynėjui, o dabar Vilniaus „Ryto“ vyriausiajam treneriui Kauno sirgaliai nebuvo itin svetingi. Tiesa, nepalyginamai skardžiau jie nušvilpė ceremonijos metu paminėtą šalies premjerą Saulių Skvernelį, kuomet „Žalgirio“ klubas šiam ketino padėkoti už grąžintą seną vyriausybės skolą Kauno ekipai.

Buvusiems žaidėjams bei trenerio asistentui Algirdui Braziui, buvusiam klubo vadovui Ginui Rutkauskui ir kitiems darbuotojams buvo įteiktos ir atminimo dovanos bei Eurolygos taurės kopijos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Buvau ten

Buvau ten portretas
Nei algas pakėlė, nei mokesčius sumažino, čia jau vėl derėtų švilpti, Skvernelio štabo ausys kyšo

norėtųsi

norėtųsi portretas
paklausti, kodėl MENTAS vertas būti nušvilptu? nes atlyginimus pakėlė ir mokesčius sumažino? jaučiat kaip nusišnekat?

Jonas

Jonas portretas
Tai kad grazino pinigus tai ne is savo kisenes o valstybes lesomis ir jokios cia nera euforijos.O kad nusvilpe ir ipatingai garsiai reiskia to vertas .
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių