Siautėjęs D. Tarolis atvedė Rumunijos klubą į triuškinančią pergalę

Per žingsnį nuo dvigubo dublio buvusio Donato Tarolio vedamas Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“ klubas FIBA Europos taurės atrankos rungtynėse išvykoje 98:73 (22:14, 24:14, 33:19, 19:26) nugalėjo Rahoveco „Rahoveci“ krepšininkus.

Rumunijos ekipa iš Kosovo parsiveža 25 taškų pranašumą ir toliau žengs FIBA Europos taurės atrankoje, jei namie nepralaimės didesniu deficitu.

Po trijų kėlinių K. Napokos komanda turėjo 32 taškų (79:47) persvarą, tačiau vėliau kiek atleido vadeles ir finišavo su 7 taškais mažesniu pranašumu.

Iš žaidimo beveik neprametęs D. Tarolis per 23 minutes pelnė 20 taškų (7/8 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud. met.), sugriebė 9 kamuolius, išdalijo 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir taip surinko 32 naudingumo balus.

„Rahoveci“: Jure Gunjina 18, Christianas Bradfordas 13 (6 rez. perd.), Arianas Callakajus 11, Leverenzelas Boothas 10 (5 atk. kam.), Justinas Gray‘us 7 (5 atk. kam.).

„U-Banca Transilvania“: D. Tarolis 20 (9 atk. kam., 32 naud. bal.), Darko Planiničius 19, Patrickas Richardas 14 (8 rez. perd., 25 naud. bal.), Artis Ate 12, Raresas Uta 10.