Pro šalį svaidžiusi Jonavos „CBet” iškrito iš FIBA Europos taurės atrankos

Sunkiai antroje rungtynių pusėje taškus rinkę jonaviečiai 59:65 (19:13, 14:25, 14:18, 12:9) nusileido Krajovos SCMU klubui iš Rumunijos ir baigė pasirodymą FIBA Europos taurės atrankoje.

Jonaviečiai gerai pradėjo mačą ir buvo susikrovę 7 taškų pranašumą (17:10). Visgi, varžovai deficitą greitai panaikino ir patys išsiveržė į priekį. Į pertrauką Rumunijos klubas išėjo turėdamas 5 taškų pranašumą (38:33).

Po pertraukos varžovai spurtavo 11:3 ir susikrovė dviženklį pranašumą (54:44). Pro šalį svaidę jonaviečiai niekaip neprisivijo rumunų.

„CBet” krepšininkų taikikliai rungtynėse buvo išsimušę. Jonaviečiai pataikė vos 3 tritaškius 23.

Jonavos komandą į priekį tempė du krepšininkai – Edvinas Šeškus ir Goranas Huskičius, atitinkamai pelnę po 20 ir 19 taškų, sekantys rezultatyviausi žaidėjai turėjo vos po 6.

Šeimininkus įveikęs SCMU klubas atrankos pusfinalyje susikaus su Kapfenbergo „Bulls“ klubu iš Austrijos.

„CBet”: Edvinas Šeškus 20 (8/12 dvit.), Goranas Huskičius 19, Jeffery Garrettas (10 atk. kam.), Martinsas Laksa ir Dovis Bičkauskis po 6.

SCMU: Demonte Flanninganas 16 (10 atk. kam.), Shawnas Hopkinsas 13, Giordonas Watsonas 10, Dimitrije Nikoličius 9.