Po pertraukos sustojęs „Lietkabelis“ krito Andoroje

Panevėžio „Lietkabeliui“ (1-4) nepavyko iškovoti antrosios pergalės Europos taurėje.

Antroje mačo pusėje varžovus į priekį paleidę Nenado Čanako auklėtiniai 66:76 (19:15, 19:24, 14:19, 14:18) pripažino šeimininkų Andoros „MoraBanc“ (2-3) pranašumą.

Panevėžiečiai 24-ąją minutę dar turėjo minimalų pranašumą (45:44), tačiau tuomet Andoros krepšininkai spurtavo 9:0 (53:45), o prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 6 taškų persvarą – 58:52.

„Lietkabelis“ neišvengė duobės ir ketvirtajame kėlinyje – svečiai nesugebėjo pelnyti taškų keturias minutes, o per tą laiką „MoraBanc“ pelnė 13 ir išsprendė mačo likimą – 76:59.

Svečiams pavyko dvikovą užbaigti 7 taškais be atsako ir išvengti sutriuškinimo.

Čanakas šiose rungtynėse savo dispozicijoje neturėjo Pauliaus Valinsko, kuris gydosi kelio uždegimą.

Rezultatyviausiai „Lietkabelyje“ žaidė Kyle'as Vinalesas. Amerikietis per 33 minutes pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 2/11 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„MoraBanc“: Tysonas Perezas 16, Jeremy Senglinas 13, Haukuras Palssonas ir Davidas Jelinekas po 9.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 23 (2/11 trit.), Margiris Normantas 12, Marinas Maričius 11 (8 atk. kam.), Gytis Masiulis 8 (11 atk. kam.).