Po pertraukos intrigą atkūręs „Lietkabelis“ nusileido „Žalgiriui“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lyderių dvikovoje po permainingos kovos pergalę šventė Kauno „Žalgiris“ (10-1).

Po pertraukos rimto pasipriešinimo sulaukę Lietuvos čempionai išvykoje 82:77 (27:13, 13:7, 13:27, 29:30) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ (7-3).

Martino Schillerio auklėtiniai pirmoje mačo dalyje dominavo aikštėje ir įgijo 20 taškų persvarą (40:20), tačiau po pertraukos šeimininkai sugebėjo atkurti intrigą.

Trečiąjį ketvirtį 27:13 laimėjęs „Lietkabelis“ (47:53) 33-iąją minutę, po Kyle‘o Vinaleso tritaškio, sumažino atsilikimą iki dviejų taškų – 54:56.

Rungtynių likimą nulėmė trys Artūro Milaknio tritaškiai paeiliui, taip pat dvitaškį su pražanga pridėjo Joffrey Lauvergne‘as ir žalgiriečiai pabėgo nepavejamai – 74:60.

Kauniečiai atsirevanšavo panevėžiečiams už pralaimėjimą pirmajame rate, kuomet namuose varžovams nusileido 61:72.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Lauvergne'as per 26 minutes įmetė 17 taškų (7/11 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose sėkmingą pasirodymą surengęs Vinalesas per 34 minutes pelnė 19 taškų (3/6 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 22 naudingumo balus.

Šioje dvikovoje poilsio Schilleris suteikė Augustine'ui Rubitui, o „Lietkabelio“ gretose dėl problemų su skrandžiu nerungtyniavo Vytenis Lipkevičius.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 19 (3/6 trit., 22 naud. bal.), Paulius Valinskas 13 (5/11 dvit.), Gabrielius Maldūnas 12 (6/8 dvit., 9 atk. kam.), Gytis Masiulis 11 (5/5 dvit.).

„Žalgiris“: Joffrey Lauvergne'as 17 (7/11 dvit., 25 naud. bal.), Artūras Milaknis 15 (5/7 trit.), Nigelas Hayesas 13, Marius Grigonis 11 (8 rez. perd.).