LKL stipriausiųjų ketvertuke – „Neptūnas“

Klaipėdos „Neptūnas“ tapo trečiuoju LKL pusfinalio dalyviu. Kazio Maksvyčio auklėtiniai lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 77:71 (21:14, 16:22, 22:18, 18:17) įveikė Prienų „Skycop“ ir seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-1.

Pusfinalyje klaipėdiečiai susitiks su Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ ketvirtfinalio poros laimėtoju. Pirmąsias pusfinalio rungtynes „Neptūnas“ žais trečiadienį Klaipėdoje.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo šeimininkai (18:9), tačiau Darjušo Lavrinovičiaus vedami prieniškiai sugrįžo į rungtynes ir po dviejų kėlinių turėjo minimalų deficitą – 36:37.

Trečiajame kėlinyje, po dviejų iš eilės Gyčio Masiulio tritaškių, „Neptūnui“ pavyko šiek tiek atitrūkti (53:46), o prieš lemiamą atkarpą Maksvyčio auklėtiniai turėjo penkių taškų pranašumą – 59:54.

Paskutinį rungtynių kėlinį klaipėdiečiai pradėjo atkarpa 7:2 (66:56), o likus dviems minutėms iki mačo pabaigos šeimininkai turėjo dviženklę persvarą – 75:65.

Mačo pabaigoje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dar bandė gėlbėtis greitomis atakomis, tačiau antrąją vietą reguliariajame sezone iškovojęs „Neptūnas“ pergalės iš savo rankų nepaleido – 77:71.

Nugalėtojus į priekį vedė Masiulis, kuris per 30 minučių pelnė 25 taškus (2/2 dvit., 5/8 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 32 naudingumo balus. Penki pataikyti puolėjo tolimi metimai per vienerias rungtynes yra naujas žaidėjo asmeninis rekordas.

„Skycop“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir dar vienas puikus Darjušo pasirodymas. Veteranas per 30 minučių pelnė 16 taškų (4/8 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), išprovokavo 6 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Šiame straipsnyje: NeptūnasSkycopLKL