Milano komandą tempusio L. Scola sugrįžimą aptemdė pergalės nepaleidęs „Bayern“

Lemiamame ketvirtyje pranašumo vos neiššvaistęs Miuncheno „Bayern“ (1-0) klubas Eurolygos reguliariajame sezone startavo pergale.

Vokietijos klubas namuose 78:64 (22:23, 20:11, 19:16, 17:14) palaužė Luiso Scola vedamus Milano „AX Armani Exchange“ (0-1) krepšininkus.

L. Scola per 28 minutes pelnė septyniolika taškų (4/7 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo šešis ir perėmė du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko septyniolika naudingumo balų.

Nors pirmajame kėlinyje svečiams minimaliai nusileido (22:23), antrąjį ketvirtį „Bayern“ krepšininkai laimėjo 20:11 ir į ilgąją pertrauką patraukė pirmaudami 8 taškais – 42:34.

Vladimiro Lučičiaus vedamas „Bayern“ klubas trečiajame kėlinyje taip pat įrodė esantis geresnis – ketvirtį laimėjo 19:16 ir pirmavo 61:50.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „AX Armani Exchange“ spurtavo 10:2 ir prie varžovų priartėjo per trijų taškų deficitą – 60:63.

Tuomet Leonas Radosevičius pataikė baudą, DeMarcusas Nelsonas – tritaškį, o Danilo Barthelas ir V. Lučičius pridėjo dvitaškius. Taip „Bayern“ spurtavo 7:0 ir pranašumą padidino iki 10 taškų (70:60).

Likus 34 sekundėms Nihadas Djedovičius pataikė dvitaškį ir taip dėjo tašką rungtynėse – Miuncheno klubas šventė pirmąją sezono pergalę Eurolygoje.

„Bayern“: V. Lučičius 18 (5 atk. kam., 26 naud. bal.), N. Djedovičius 16, Maodo Lo 12, D. Nelsonas 9.

„AX Armani Exchange“: L. Scola 17 (6 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 14 (6 rez. perd.), Amedeo Della Valle 10, Shelvinas Mackas ir Kalebas Tarčewskis (8 atk. kam.) po 6.