Lygos favoritai veržiasi į finalą

Žinomas Lietuvos krepšinio lygos žaidėjas Arnas Velička, neseniai pasirašęs sutartį su Prancūzijos aukščiausios lygos Reimso „Chalons-Reims“ ekipa, apsilankė Kauno krepšinio mėgėjų lygos rungtynėse. O pažiūrėti į ką tikrai buvo.

Šiandien oficialiai paaiškės „Savaitgalio“ Pavasario lygos abu finalininkai. Tiesa, neoficialiai pusfinalio favoritai išryškėjo jau po pirmųjų mačų. Pasak lygos svetainės, aukšto lygio koncentraciją pusfinalyje pademonstravę „ARV auto“ krepšininkai nepaliko vilčių „Abelai“ ir atsakomosioms rungtynėms neatsakytų klausimų paliko minimaliai. Visus kėlinius dominavusi „ARV auto“ oponentus sutriuškino rezultatu 79:44.

Nugalėtojai kur kas sėkmingiau metė tritaškius (13/33), o vienodą indėlį į pergalę įnešė beveik visi aikštėje buvę žaidėjai. Tuo tarpu „Abeloje“ kiek geresniu žaidimu išsiskyrė tik Domas Jankauskas.

Atsakomosios rungtynės – trečiadienį 19:45 val.

Panašu, jog „UKG Stadionas“ pirmose pusfinalio rungtynėse padarė daugiau nei tikėjosi – kantriai žaidė lygų krepšinį su A. Puškino gimnazija, o ketvirtajame kėlinyje spėjo ir pasprukti. „UKG Stadionas“ į trečiadienį kelia solidų 17 taškų (71:54) pranašumą, o A. Puškino gimnazijos ekipai teks spręsti sudėtingas užduotis.

Matas Velička vėl žaidė aukščiausiame lygyje – pelnė 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 11 pražangų ir surinko 44 naudingumo balus. Jam puikiai talkino Aurimas Gavelis – 19 tšk., 13 atk. k.

A. Puškino gimnazijos komandoje 16 taškų sumetė Martynas Gontarskas, 14 – Kęstutis Petrauskas, 11 – Mindaugas Barčaitis. Atsakomosios rungtynės – trečiadienį 18:30 val.

Finalinės varžybos numatytos penktadienį Kauno kolegijos salėje.

Šiame straipsnyje: KKMLArnas Veličkakrepšinis