Klaipėdoje šeimininkavęs „Rytas“ triumfavo prieš „Neptūną“

Karaliaus Mindaugo taurės finale lauks amžinų varžovų Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ dvikova.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai antrajame KMT pusfinalyje 96:71 (22:10, 25:25, 28:18, 21:18) pranoko finalinio ketverto šeimininkus Klaipėdos „Neptūną“.

Uostamiesčio ekipa kovoje dėl trečiosios vietos rytoj susikaus su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Vilniečiai atitrūko jau pirmojo kėlinio pabaigoje. Tu Holloway pelnė taškus su pražanga, Marekas Blaževičius, Arnas Butkevičius bei Cameronas Bairstow pridėjo po dvitaškį, o „Rytas“ ketvirtį baigė spurtu 11:2 bei atitrūko dviženkle persvara – 22:10.

„Neptūnas“ antrajame kėlinyje po Deivido Gailiaus taškų serijos buvo priartėjęs iki 7 taškų, bet sostinės klubas vėl sėkmingiau sužaidė ketvirčio pabaigą ir išlaikė identišką pranašumą (47:35).

Trečiajame kėlinyje „Rytas“ galutinai nusprendė mačo baigtį. Evaldas Kairys bei Eimantas Bendžius atliko dėjimus, pastarasis dar smeigė tritaškį, o sostinės ekipa laimėjo atkarpą 14:0 ir susikrovė triuškinamą persvarą – 67:44.

Šiame mače netrūko ir incidentų. Simui Galdikui užfiksuojama pražanga puolime ir iš karto po to sekęs kontaktas su Mareku Blaževičiumi pasibaigia praskeltu „Neptūno“ puolėjo antakiu. Galdikas demonstratyviai teisėjams rodė praskeltą antakį, o arbitrai pasitelkę vaizdo peržiūrą skyrė nesportinę pražangą Blaževičiui.

Prieš palikdamas aikštelę Galdikas apsižodžiavo ir su Dainiumi Adomaičiu, o pokalbį su „Ryto“ strategu užbaigė parodydamas jam aukštai iškeltą nykštį.

Dar po kelių epizodų abi komandos susistumdė po užfiksuotos pražangos, tačiau rimtesnio kivirčo išvengti pavyko.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Holloway pelnė 19 taškų (2/2 dvit., 2/4 trit., 9/9 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, sykį suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

„Rytas“: Tu Halloway 19 (2/4 trit., 9/9 baudos), Deividas Sirvydis 13 (3/3 trit.), Francisco Cruzas (4/5 dvit.) ir Evaldas Kairys (5/6 dvit.) po 11, Marekas Blaževičius (10 atk. kam.) ir Arnas Butkevičius po 10.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 13, Osvaldas Olisevičius 12 (3/5 dvit., 2/3 trit.), Tadas Sedekerskis (2/7 trit.) ir Martynas Mažeika (1/5 trit.) po 10.

:)

:)  portretas
Dabar Zuza atleidziam ir Galdika į trenerius... :))

valdas

valdas portretas
Kitose šalyse ir taip žaidžia tik ten vyrai diena į darbą eina o vakarais krepšį žaidžia ir nevadina save profais Geda!

Klp

Klp portretas
Gėda žiūrėti, beveik visi Neptūno žaidėjai NKL lygio. Turi būti nedelsiant stabdomas miesto milijoninis finansavimas klubui!!! Kiek galima taškyti pinigus...