Kauno „Žalgiriui“ – pergalingas vakaras: įveikė Utenos „Juventus“

Kauno „Žalgiris“ (17-2) sunkią savaitę užbaigė pergale Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Martino Schillerio auklėtiniai Utenoje 102:78 įveikė vietos „Juventus“ (16-7) ir atsirevanšavo už sausio pabaigoje patirtą pralaimėjimą.

Šeimininkai šiose rungtynėse vertėsi be trijų pagrindinių žaidėjų – Igno Vaitkaus, Vaido Kariniausko ir Martyno Gecevičiaus. Tuo metu „Žalgiris“ poilsio suteikė Thomasui Walkupui, taip pat padėti komandai negali traumuotas Artūras Milaknis.

Žalgiriečiai bėgti nuo varžovų pradėjo pirmojo kėlinio pabaigoje, kurį uždarė Karolio Lukošiūno tritaškis – 27:18.

Paskutinę antrojo kėlinio sekundę uteniškiams vėl nepavyko išvengti „Žalgirio“ tritaškio, kai pasižymėjo Nigelas Hayesas (51:34), o po pertraukos svečiai dar labiau padidino savo pranašumą.

100-ąjį tašką Lietuvos čempionams 39-ąją minutę įmetė Steve‘as Vasturia.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Marius Grigonis įmetė 18 taškų (3/5 dvit., 4/5 trit.). Gynėjas per 19 minučių dar spėjo atlikti 3 rezultatyvius perdavimus, perimti 2 kamuolius ir surinkti 18 naudingumo balų.

Naudingiausias karjeros rungtynes LKL sužaidė šeimininkų puolėjas Gintautas Matulis. 34-erių krepšininkas per 33 minutes įmetė 17 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Šiame straipsnyje: Kauno ŽalgirisUtenos Juventus