Iki paskutinių sekundžių: nesulaikomas „Nevėžio“ gynėjas patampė nervus „Žalgiriui“

Chauncey Collinsas sužaidė antras rezultatyviausias šio sezono Betsafe – LKL rungtynes ir jo tempiamas Kėdainių „Nevėžis“ (4-15) iki mačo pabaigos kaip lygus su lygiu kovėsi su Kauno „Žalgiriu“ (17-2).

„Žalgiris“ namie 82:79 (24:18, 14:18, 26:25, 18:18) pranoko antrą blogiausią lygos komandą, nors „Nevėžis“ paskutinėmis mačo akimirkomis turėjo progą net laimėti.

Marius Grigonis suklydo ir, likus žaisti 17,7 sekundes, buvo nubaustas nesportine pražanga. Adonte Parkeris sumetė baudas ir priartino „Nevėžį“ iki 79:80.

Collinsas tuomet ėmėsi atsakomybės ir prasiveržė po krepšiu, tačiau, likus žaisti 6,1 sek., gavo pražangą puolime ir Edgaras Ulanovas po sekundės žaidimo išprovokavo pražangą bei sumetė baudas.

Po minutės pertraukėlės kitas „Nevėžio“ vedlys Parkeris atakavo krepšį iš toli, bet Marius Grigonis numušė ore skridusį kamuolį ir taip svečiams padovanojo dar vieną ataką. Jai kėdainiečiai turėjo kiek daugiau nei 2 sekundes.

Paskutinio išpuolio smaigalyje atsidūręs Martynas Varnas spėjo atlikti metimą per Grigonį, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė ir „Žalgiris“ atsilaikė savo aikštėje 82:79.

Karjeros rezultatyvumo rekordą LKL pirmenybėse pagerinęs Collinsas per 34 minutes pelnė 29 taškus (4/7 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Geriausias jo pastarasis rodiklis Lietuvoje – 32 naudingumo balai, surinkti dvikovoje su Utenos „Juventus“.

Parkeris nuo savęs pridėjo 22 taškus (3/7 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 4/6 baudos).

Antroje dvikovos dalyje Jasikevičiaus nuo suolo pakeltas Aaronas White'as ilsėjosi tik sekundę, pelnė 16 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/3 baudos), sugriebė 5 kamuolius, blokavo 2 metimus ir įsirašė 19 naudingumo balų.

Daugiausiai laiko aikštėleje – 29 minutes – „Žalgirio“ gretose praleidęs Derrickas Waltonas žingsniavo trigubo dublio link: įsirašė 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 6/9 baudos), atkovojo 10 kamuolių,  išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus bei mačą baigė su 25 naudingumo balais.

„Žalgiris“ šiame susitikime vertėsi be penktadienio Eurolygos mače su Atėnų „Panathinaikos“ čiurną susižeidusio Nate'o Wolterso, kuris mačą iš šalies stebėjo kartu su traumas besigydančiais Antanu Kavaliausku ir Leo Westermannu.

„Nevėžiui“ nepadėjo gynėjas Aidas Einikis.

„Žalgiris“: Aaronas White'as 16, Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas – po 12, Derrickas Waltonas 10 (10 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 29 (9/15 metimai), Adonte'as Parkeris 22 (7/16 metimai), Martinas Junakovičius 10.

Nugalėjo ir Utenos „Juventus“

Kitose LKL rungtynėse Utenos „Juventus“ komanda savo aikštėje užtikrintai 96:67 (18:10, 26:13, 31:19, 21:25) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkus.

Utenos komandai 16 taškų pelnė Martinas Gebenas (10 atk. kam.), po 12 - Kennethas Gainesas ir Vaidas Čepukaitis, po 11 - Dovis Bičkauskis ir Karolis Guščikas (9 atk. kam.).

Šiaulių ekipoje 20 taškų surinko Saahas Nimley, 14 - Cedrickas Bowenas.

„Juventus“ (8/11) turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, o „Šauliai“ (3/16) yra paskutinia - dešimti.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisNevėžisBetsafeLKL

Anonimas

Anonimas portretas
NEVEZIO COLINSAS SU PARKERIU 51 T PRIMETE O KIEK JIE GAUNA PO 2 ST O ULANOVAS 5O ST O KOKS JO ZAIDIMAS.4 TAS PELNE.

gal

gal portretas
kažkas gali priminti Šarui, kuris dirbdamas privačiame klube, gauna iš mokesčių mokėtojų visą milijoną ne už nervus ar jo specifionį psichavimą, bet už pergales