G. Petronytės indėlis į Neapolio klubo pergalę – 23 taškai ir 18 atkovotų kamuolių

Septintą pergalę 2015-2016 metų Italijos moterų krepšinio pirmenybių (Seria A1) tryliktojo turo rungtynėse iškovojo ir į penktą vietą keturiolikos komandų turnyre pakilo Neapolio „Saces Mapei Givova Dike“ klubas su Gintare Petronyte bei Gabriele Narvičiūte, sekmadienį svečiuose 71:64 (18:14, 20:20, 19:16, 14:14) įveikęs dvyliktojoje pozicijoje esančią Sesto San Džiovanio „Bracco Geas“ (3 pergalės ir 10 pralaimėjimų) ekipą.

Įspūdingu dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo G. Petronytė, pelniusi 23 taškus ir po krepšiais atkovojusi 18 kamuolių (6 - puolime). Per 38 žaidimo minutes Lietuvos rinktinės vidurio puolėja pataikė 7 dvitaškius iš 10 bei realizavo visus 9 baudų metimus iš 6. Be to ji perėmė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovės metimą, trissyk suklydo, kartą prasižengė išprovokavo net 11 šeimininkių pražangų ir surinko net 52 naudingumo balus.

17 taškų nugalėtojoms pelnė Chiara Pastore, 8 - Noelle Quinn, po 6 – Martina Fassina ir Sara Bocchetti.

Vos 2 minutes aikštelėje praleidusi G. Narvičiūtė prametė dvitaškį, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Andra Mandache (18 tšk.), Antiesha Brown (16 tšk.) ir Elisa Ercoli (10 taškų).

Italijos moterų krepšinio čempionate pirmauja 12 pergalių iš trylikos galimų iškovojusi Ragūzos „Passalacqua“ komanda.