Čikagos arenoje – D. Sabonio dominavimas ir klaidų antirekordas

Kadaise tai buvo Michaelo Jordano tvirtovė. Dabar įspūdingą pasirodymą legendinėje Čikagos „United Center“ arenoje surengė ir NBA žibantis Domantas Sabonis.

Lietuvio vedamas „Indiana Pacers“ klubas (38-25) svečiuose 108:102 (29:25, 33:21, 27:26, 19:30) pranoko „Chicago Bulls“ (21-42).

D.Sabonis „Pacers“ gretose buvo ryškiausia figūra. Nugalėtojams vidurio puolėjas per 36 minutes pelnė 24 taškus (9/13 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/6 baudų), atkovojo 12, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė.

Visgi dažnai iniciatyvos šiame mače ėmęsis D.Sabonis suklydo net septynis kartus, taip pakartodamas savo klaidų NBA lygoje antirekordą.

Visgi šiame mače kur kas daugiau buvo pozityvių ženklų. Tai buvo jau 49 Domanto dvigubas dublis šį sezoną. Tai yra didžiausias pasiekimas „Pacers“ istorijoje. Identišką rodiklį 2008-2009 m. sezoną užfiksavo tik Troy Murphy.

Lemiamą pranašumą svečiai susikrovė per pirmuosius du kėlinius. Po didžiosios pertraukos „Pacers“ pirmavo rekordine 23 taškų persvara ir nors po to skirtumas pradėjo tirpti, „Bulls“ savo priešininkų pasivyti nespėjo.

„Pacers“ laimėti nesutrukdė net tai, kad Čikagoje nežaidė du svarbūs komandos žaidėjai T.J.Warrenas ir Malcolmas Brogdonas.

Tai buvo penktoji Indianapolio komandos pergalė per šešerias pastarąsias rungtynes. Dabar Rytų konferencijoje „Pacers“ dalijasi penktąją vietą su „Philadelphia 76ers“.

Čikagos ekipa pastaruoju metu yra patekusi į duobę ir per dvylika mačų pralaimėjo net dešimt kartų.

„Bulls“: Coby White‘as 26, Shaquille‘as Harrisonas 25, Denzelis Valentine‘as 13.

„Pacers“: Domantas Sabonis 24 (12 atk. kam.), Victoras Oladipo 16, Mylesas Turneris 15, JaKarras Sampsonas 14.