Čempionai grįžo į pergalių kelią

Niekada nenuvertinkite čempionų. Regis, tokiu šūkiu vadovaujasi Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai po apmaudžių nesėkmių grįžę į pergalių kelią Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL).

Turnyro lentelėje lyderių pozicijas užleidę VDU krepšininkai pirmajame rate varžovams padovanojo dvi pergales, tačiau prasidėjus antrajam žygiuoja kur kas sėkmingiau. Pastarajame ture namų arenoje VDU ekipa surinko net 118 taškų. Čempionų jėgą pajuto LCC tarptautinio universiteto komanda. Tiesa, svečiai iš Klaipėdos priešinosi kaip įmanydami. Pirmajame kėlinyje jie favoritams nusileido vos vienu tašku, tačiau antrajame smigo į gilią duobę - 13:36. Tiesa, po sėkmingesnio trečiojo kėlinio, kurį klaipėdiečiai laimėjo 13-kos taškų skirtumu, jie triuškinamą 26 taškų VDU persvarą pavertė kiek priimtinesne, o galiausiai priartėjo iki 3 taškų (84:87). Vis dėlto

pavyti kauniečių jie neįstengė. Galutinis rezultatas - 118:105 VDU naudai leido kauniečiams pakilti į 2-ąją poziciją ir kvėpuoti į nugarą lygos lyderiui Lietuvos sporto universitetui.

Nugalėtojų gretose daugiausia taškų pelnė Lietuvos krepšinio lygos atstovai. Labiausiai pasižymėjo Kėdainių „Nevėžio“ klubo puolėjas Regimantas Miniotas, pelnęs 22 taškus ir  po krepšiais atkovojęs 17 kamuolių. Taip pat Utenos „Juventus“ klubo gynėjas Tomas Dimša, įmetęs  20 taškų bei atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, „Šiaulių“ klubo puolėjas Rokas Stankevičius – 19, „Nevėžio| puolėjas Ignas Labutis – 15 taškų ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Vienai „Vakarų“ diviziono autsaiderių LCC komandai Tadas Kymantas įmetė 25 taškus, 24 – Eimantas Žilius, 23 – Augustinas Venckus. Klaipėdiečiai su 2 laimėjimais ir 5 nesėkmėmis dalinasi paskutinę poziciją su Kauno kolegijos ir Kauno Technologijos universitetu. Pastaroji ekipa praėjusiame ture 88:100 nusileido LSKL vicečempionui Klaipėdos universitetui.

Šiame straipsnyje: čempionaiLKLkrepšinis