Apsijuokęs T. Youngas po rungtynių sulaukė kandžios J. Butlerio pašaipos

Jimmy Butleris NBA lygoje jau yra pagarsėjęs savo pašaipiomis žinutėmis, o šią reputaciją jis patvirtino dar kartą.

Šios nakties mače Atlantos „Hawks“, likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, pirmavo 117:111 ir ekipos lyderis Trae Youngas Majamio miniai pareiškė, jog rungtynės yra baigtos.

Vis tik „Heat“ per likusį laiką pataikė du tritaškius, išplėšė pratęsimą ir savo spurtą pratęsė iki 24:0 bei iškovojo pergalę 135:121. Būtent tai ir užkliuvo Butleriui.

„T. Youngas yra žmogus matantis ateitį. Jis buvo teisus. Rungtynės tikrai buvo baigtos“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė J. Butleris.

this man @traeyoung is a teller of the future. he was right. game WAS over!

A post shared by Jimmy Butler (@jimmybutler) on

Asmeninėje dvikovoje J. Butleris taip pat pasirodė solidžiau: jis pelnė 20 taškų, atkovojo 18 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei 3 kartus suklydo.

Tuo metu T. Youngas surinko 21 tašką, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 4 kamuolius bei padarė 4 klaidas.

„Heat“ pratęsė pergalių seriją iki trijų bei su 18 laimėjimų įsitaisė trečioje Rytų konferencijos vietoje. Tuo metu 6 pergales ir 18 nesėkmių turinti „Hawks“ užima viso labo tryliktąją poziciją.