A. Šidlauskas nepateko į 200 m plaukimo krūtine rungties finalą

Trečiadienį ryte Tokijo žaidynėse vykusiame plaukimo varžybų 200 m krūtine rungties pusfinalyje Andrius Šidlauskas užėmė šešioliktąją vietą. Į finalą pateko aštuoni sportininkai, informuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Lietuvis antrajame pusfinalyje po 50 m buvo penktas, po 100 m – septintas, o vėliau atsidūrė už konkurentų ir liko aštuntas – 2 min. 10,69 sek.

Išvakarėse vykusiose atrankos varžybose A. Šidlauskas 200 m įveikė per 2 min. 9,56 sek. ir į pusfinalį pateko tryliktu rezultatu.

100 m krūtine rungtyje A. Šidlauskas Tokijuje irgi pateko į pusfinalį ir buvo tryliktas.

Šiandien olimpinėse žaidynėse startuos dar du Lietuvos plaukikai. 13.36 val. Lietuvos laiku 200 m krūtine rungties atrankoje lenktyniaus jauniausia Lietuvos olimpinės delegacijos narė devyniolikmetė Kotryna Teterevkova.

Jau trečioje asmeninėje rungtyje Tokijo žaidynėse kovos Danas Rapšys. 14.01 val. Lietuvos laiku lietuvis pradės lenktynes trečiajame iš šešių 200 m rungties kompleksiniu būdu plaukime. Į pusfinalį pateks šešiolika sportininkų.