Prancūzijoje R. Meilutytė iškovojo pergalę ir pagerino šalies rekordą

Penktadienį Prancūzijoje prasidėjusiose tarptautinėse plaukimo varžybose (Meeting International de Nice) 50 metrų ilgio baseine sėkmingai startavo olimpinė, pasaulio bei Europos čempionė Rūta Meilutytė, iškovojusi pergalę 100 m nuotolyje krūtine bei pagerinusi šalies rekordą plaukdama 50 m laisvu stiliumi.

100 m krūtine finale R.Meilutytė įveikė per 1 minutę 7,37 sekundės bei 1,85 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią ispanę Jessicą Vall Montero ir net 3,57 sekundės - trečiąją poziciją užėmusią prancūzę Charlottę Bonnet.

100 m nuotolį laisvu stiliumi Lietuvos plaukimo lyderė finale įveikė per 25,26 sekundės ir, 0,29 sek. pagerinusi pačiai priklausiusį šalies rekordą, užėmė antrąją vietą. R.Meilutytė šioje rungtyje vos 0,07 sekundės nusileido vengrei Katinkai Hosszu.

Trečia šioje rungtyje liko prancūzė Anna Santamans - 25,28 sekundės.

Kukliai šiose varžybose startavo Jūratė Ščerbinskaitė. Ji atrankoje 200 m laisvu stiliumi nuplaukė per 1 minutę 6,64 sekundės ir užėmė 22-ąją vietą tarp 67-ių dalyvių bei pateko į C finalą (dėl 17-24 vietų). C finale lietuvė plaukė dar lėčiau - 1 min. 7,84 sek. - ir liko šešta bei tenkinosi ta pačia 22-a vieta.