Paaiškėjo Lietuvos kalnų dviračių greitojo leidimosi pirmenybių nugalėtojai

Vytauto parke Kaune surengto Lietuvos kalnų dviračių greitojo leidimosi (downhill) čempionato nugalėtoju tapo Kęstutis Kilikevičius.

26-erių metų vilniečio dviejų važiavimų rezultatų suma – 57,71 sekundės.

Antra vieta atiteko kitam sostinės atstovui – 23-ejų metų Mantui Pupiui. Jis nugalėtojui pralaimėjo 0,06 sek.

Trečią vietą užėmė 21-erių metų prieniškis Lukas Bacvinka (+0,77 sek.).

Ketvirtas liko Mantas Ivaška (+1,32 sek.), o penktas Steponas Dudas (+3,08 sek.).

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos pranešimo, K.Kilikevičius susigrąžino čempiono titulą po dvejų metų pertraukos. Pernai jis šalies pirmenybėse buvo antras. Lietuvis kitais metais žada dalyvauti keliuose Europos čempionato etapuose, tarptautinėse varžybose Ukrainoje, Lenkijoje ir galbūt Latvijoje bei Estijoje. Didžiausias sportininko noras – išvažiuoti į pasaulio taurės etapą.

Šalies jaunių čempionu tapo jonavietis Ignas Vaičiūnas (59,24 sek.), kuris šiemet Baltijos šalių čempionate užėmė trečią vietą.

Antras Lietuvos pirmenybėse buvo Baltijos šalių čempionato nugalėtojas Gerardas Kazokas (+0,13 sek.), o trečias – Eirimas Ežerskis (+2,34 sek.).

Ketvirtą vietą užėmė Liutauras Zujus (+3,57 sek.), o penktą – Joris Varneckis (+7,05 sek.).

Varžybose, kurias surengė ekstremalaus sporto asociacija „White Puppy“ ir Lietuvos dviračių sporto federacija, dalyvavo 36 dviratininkai.