M.Kuzminskas: prieš mąstydamas apie NBA, turiu šį tą nuveikti Europoje

Šios savaitės pradžioje Malagoje buvo pristatytas naujasis „Unicaja“ klubo pirkinys – puolėjas iš Lietuvos Mindaugas Kuzminskas.

23 metų 204 cm ūgio krepšininkas spaudos konferencijos metu teigė esantis laimingas, papildęs Andalūzų gretas.

„Norėjau čia būti. Malaga – geriausia vieta man. Tai svarbus, tačiau sunkus žingsnis mano karjeroje, nes pirmą kartą tenka žaisti už gimtinės ribų. Visgi, dėl daugelio priežasčių „Unicaja“ buvo tinkamiausias variantas“, – kalbėjo krepšininkas.

Bene pagrindinė M.Kuzminko apsisprendimo priežastimi buvo Joanas Plaza, kuris nuo kito sezono treniruos Malagos krepšininkus.

„J.Plaza – puikus treneris. Iš jo išmokau labai daug. Retas atvejis, kai treneris sulaukia daugiau sirgalių aplodismentų, negu žaidėjai“, – pasakojo aukštaūgis.

Ispanų kalbos ketinantis mokintis atletas sudarė dviejų metų sutartį, su galimybe pratęsti ją dar metams. 2011 m. M.Kuzminskas dalyvavo NBA naujokų biržoje, tačiau savo pavardės ten neišgirdo.

„Prieš galvodamas apie NBA, turiu nuveikti kažką svarbaus Europoje ir Malagos komandoje“, – pridūrė puolėjas.

M.Kuzminskas liepos 15 dieną, kartu su kitais Lietuvos krepšinio rinktinės kandidatais, pradės pasiruošimą Europos krepšinio čempionatui. Atletas atskleidė, kad patekimas į rinktinę jam būtų svajonės išsipildymas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kuzminskui

Kuzminskui portretas
ar ne per garsiai prakalbai apieNBA, dar paziuresim kaip seksis Malagoje? Sekmes
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių