LSU diplomai įteikti žinomiems šalies sportininkams

  • Teksto dydis:

Birželio 18 dieną Raudondvario dvare buvo įteikti Lietuvos sporto universiteto (LSU) bakalauro ir magistro diplomai. Tarp absolventų – daug žinomų įvairių sporto šakų atstovų.

Bakalauro studijas LSU šiemet baigė plaukikas, paralimpietis, daugkartinis Europos ir pasaulio čempionatų medalininkas Edgaras Matakas, paplūdimio tinklinio rinktinės nariai Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius, krepšininkas Rolandas Alijevas, boksininkas Vytautas Balsys ir legendinio Lietuvos krepšinio trenerio Antano Sireikos sūnus, krepšininkas Arnoldas Sireika.

Magistrantūros studijų diplomai buvo įteikti buvusiam krepšininkui Rimantui Kaukėnui, krepšininkui Žygimantui Janavičiui, jachtų buriuotojai, olimpietei Viktorijai Andrulytei, boksininkui Robertui Liorančui, krepšinio treneriams Rolandui Radvilai ir Šarūnui Zablockiui bei krepšininkui, legendinio krepšininko Modesto Paulausko sūnui Modestui Paulauskui.

Šventės metu už sportinius pasiekimus buvo pagerbti LSU absolventai – E. Matakas, V. Andrulytė, V. Balsys, A. Knašas, P. Stankevičius – ir universiteto docentas, paralimpietis Kęstutis Skučas, Europos žmonių su negalia čempionate iškovojęs du medalius.

Studijas baigusius absolventus sveikino universiteto rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė, atkreipusi dėmesį į akademinio diplomo svarbą šių laikų visuomenėje.

„Bakalauro diplomas yra karjeros ir savarankiško gyvenimo pradžia. Visgi reikėtų neužmiršti, kad diplomas nėra tik karjera – universitetas suteikia ne tik žinias, tačiau yra ir raktas į platesnį pasaulio požiūrį“, – teigė D. Rėklaitienė.

LSU nuotr.

LSU rektorė iškilmingos šventės metu džiaugėsi studentų aktyvumu ir įsitraukimu į akademinę veiklą.

„Universitetas nėra tik sienos, – tęsė D. Rėklaitienė. – Tai žmonės – dėstytojai ir darbuotojai – jų patirtis bei istorijos. Tokie, kokie esame mes, toks yra ir universitetas. Didžiuojuosi jumis ir tuo, kad pasirinkote Lietuvos sporto universitetą.“

LSU absolventus taip pat sveikino Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sporto viceministras Linas Obcarskas, Seimo narys Andrius Kupčinskas, Kauno miesto mero pavaduotojas Andrius Palionis, Kauno rajono vicemeras Paulius Visockas, LSU Tarybos pirmininkas Arūnas Kučikas ir kiti.

Šventės metu studentams iš viso buvo įteikti 233 bakalauro ir 110 magistro diplomų. Lietuvos sporto universitete siūlomos 7 bakalauro ir 10 magistro studijų programų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių