„Kuršiai“ šiemet sieks medalių
Po metų pertraukos iš pirmosios lygos į aukščiausią šalies regbio divizioną grįžę Klaipėdos „Kuršiai“ šiemet nusiteikę ypač ryžtingai.
Jau pirmose rungtynėse namie 24:10 įveikė Šiaulių „Saldos“ regbininkus mūsiškiai pasiryžę šį sezoną pakovoti net dėl prizinių vietų.
„Mūsų užduotis patekti į geriausiųjų trejetuką. Jei ryžtingai kovosime, tuomet turime šansų. Mūsų komanda gana pajėgi. Kad įveikėme praėjusių metų bronzos laimėtojus šiauliečius, įrodo, kad galime siekti svarių pergalių, - „Klaipėdai“ sakė miesto ekipos treneris Vaidotas Girdvainis.
Aukščiausiame divizione rungtyniauja 6 Lietuvos: Šiaulių „BaltRex“, Šiaulių „Vairas-Jupoja“, Šiaulių „Salda“, Kauno „Ąžuolas“, Panevėžio „Ryšių statyba-Muresta“ ir Klaipėdos „Kuršiai“ bei viena Latvijos ekipa - Rygos „STATS-Miesnieki“.
Jau šį šeštadienį centriniame miesto stadione mūsiškiai susitiks su Kauno „Ąžuolo“ regbininkais.
Naujausi komentarai