K. Bernotui Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato baigtį nulėmė sekundė

Antradienį Didžiojoje Britanijoje prasidėjusiame Tarptautinio parolimpinio komiteto (IPC) organizuojamame 2014 metų Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate per žingsnį nuo medalio liko Mindaugas Bernotas.

Judėjimo negalią (T42) turinčių sportininkų 100 m bėgimo finale lietuvis sugaišo 14,26 sekundės ir liko ketvirtas. Nuo bronzą iškovojusio ruso Antono Prochorovo M.Bernotas atsiliko vos 0,78 sekundės.

Čempionu tapo prancūzas Clavelas Kayitare'as (13,08 sek.), o sidabras atiteko danui Danieliui Jorgensenui (13,45 sek.).

Taip pat antradienio popietę pirmenybėse startavęs Modestas Grauslys liko penktas judėjimo negalią (T11) turinčių sportininkų šuolių į tolį varžybose. Lietuvis geriausiu trečiuoju bandymu nušoko 5,41 m.

Čempionu tapo ukrainietis Ruslanas Katyševas (5,96 m), o sidabro ir bronzos medaliai atiteko ispanams atitinkamai Martinui Parejo Mazai (5,94 m) bei Xavierui Porrasui (5,93 m).

Sėkmingai pirmenybes pradėjo ir rytinėse varžybose pirmąjį medalį Lietuvai - bronzos - šuolių į tolį varžybose iškovojo judėjimo negalią (T38) turinti Ramūnė Adomaitienė.