J.Kazlauskas: "Nesisekdavo ir legendiniam M.Jordanui" Pereiti į pagrindinį turinį

J.Kazlauskas: "Nesisekdavo ir legendiniam M.Jordanui"

2012-03-30 23:59

Įspūdingai Eurolygos "Top 8" etapą pradėjusi Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA pagaliau sustabdyta – tai įvyko Ispanijos mieste Bilbao.

Tik antroji nesėkmė

Trečiąsias ketvirtfinalio iki trijų pergalių rungtynes maskviečiai 81:94 pralaimėjo Bilbao "Gescrap Bizkaia Basket" ekipai, bet tebepirmauja serijoje 2:1. Šiandien klubai vėl susitiks baskų aikštėje.

Tai buvo tik antroji Rusijos superkomandos nesėkmė Eurolygoje šį sezoną. Ramūnas Šiškauskas pelnė 5 taškus, Darjušas Lavrinovičius – nė vieno.

"Nemačiau komandos, tik individualybių rinkinį. Baisiai gynėmės, prametėme būdami visiškai laisvi. Kita vertus, žmonės – ne robotai. Juodų dienų buvo ir per legendinio Michaelo Jordano karjerą. Antroji dvikova varžovų aikštėje bus sunki pirmiausia psichologiškai. Mums reikės parodyti savo charakterį. Tikiuosi, kad atsiras lyderis, kuris įkvėps visus žaidėjus", – po mačo sakė J.Kazlauskas.

Čempionai – prie bedugnės

Po trečiųjų serijos rungtynių ant prarajos slenksčio buvo Eurolygos čempionas Atėnų "Panathinaikos" su Šarūnu Jasikevičiumi. Graikijos milžinas pralaimėjo trečiąsias ketvirtfinalio rungtynes 62:65 Tel Avive "Maccabi Electra" ekipai ir serijoje buvo atsilikęs 1:2. Vakar "Panathinaikos" ir "Maccabi Electra" vėl kovėsi Izraelio sostinėje.

Sugrįžimas į Pažadėtąją žemę buvo nesėkmingas ir Š.Jasikevičiui. Įžaidėjas, "Maccabi Electra" marškinėlius vilkėjęs 2003–2005 m., sužaidė vienas prasčiausių rungtynių šį sezoną. Lietuvis prametė visus tris tritaškius ir taškų nepelnė.

"Nors ir pralaimėjome, esame geresnė komanda ir tai įrodysime kitame mače. Pasistengsiu atsigriebti ir aš", – nestoko ambicijų Šaras.

"Žaidžiant su "Panathinaikos" tenka mokėti už menkiausią klaidą. Nėra lengva šią komandą įveikti du kartus paeiliui", – budrumo neprarado Tel Avivo krepšininkų strategas Davidas Blattas.

Katalonai – be problemų

Pirmąja finalo ketverto dalyve tapo "Barcelona Regal". Katalonai vėl puikiai išnaudojo aštriausią savo ginklą – gynybą ir nesunkiai 67:56 trečią kartą įveikė Eurolygos debiutantę Kazanės "Uniks".

Pusfinalyje "Barcelona Regal" kausis su Pirėjo "Olympiakos" ir Sienos "Montepaschi" poros nugalėtojais. Kol kas 2:1 pirmauja Graikijos atstovai.

Dušano Ivkovičiaus auklėtiniai 75:55 sutriuškino Italijos čempionus ir yra per žingsnį nuo revanšo už praėjusius metus. 2011-aisiais šios komandos taip pat kovojo ketvirtfinalyje, tąkart seriją 3:1 laimėjo Sienos krepšininkai.


Rezultatai

Kazanės "Uniks"–"Barcelona Regal" 56:67 (19:17, 15:11, 11:18, 11:21). 5 000 žiūrovų. H.Domercantas 19 taškų, T.Lyday'us 12/J.C.Navarro 21. Serija – 0:3.

Tel Avivo "Maccabi Electra"–Atėnų "Panathinaikos" 65:62 (24:13, 17:15, 9:16, 15:18). 11 060 žiūrovų. Y.Ohayonas 12, D.Smithas 11 (9 atkovoti kamuoliai)/M.Batiste'as 13, I.Vougioukas 11. Serija – 2:1.

Bilbao "Gescrap BB"–Maskvos CSKA 94:81 (25:24, 22:16, 24:17, 23:24). 10 014 žiūrovų. K.Vasileadis 20, M.Baničius 18, A.Jacksonas 13/N.Krstičius 22, A.Kirilenka 16, A.Švedas 15. Serija – 1:2.

Pirėjo "Olympiakos"–Sienos "Montepaschi" 75:55 (14:12, 18:9, 16:9, 27:25). 12 000 žiūrovų. K.Hinesas 15, K.Sloukas 11, A.Law 10/B.McCalebbas 15, D.Andersenas 12. Serija – 2:1.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų