Europos jaunimo olimpiniame festivalyje – dar vienas lietuvių plaukikų aukso medalis

Banska Bistricoje (Slovakija) vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje trečiadienį Lietuvos sportininkai pasipuošė dar vienu medaliu. Šį kartą auksą iškovojo merginų komanda 4x100 m. laisvuoju stiliumi estafetės rungtyje.

Smiltė Plytnykaitė, Patricija Geriksonaitė, Ieva Visockaitė ir Sylvia Statkevičius distanciją įveikė per 3 min. 51,59 sek. ir pagerino atrankoje pasiektą rezultatą.

Į finalą merginos pateko atrankoje užėmusios pirmąją vietą (3 min. 54,88 sek.). Atrankos varžybose plaukė ir Rusnė Vasiliauskaitė, vėliau ją pakeitė S. Statkevičius.

„Jaučiuosi labai gerai, buvau puikiai nusiteikusi, todėl nuotaikos labai geros. Tiek vakarykštis (mišrios estafetės rungties), tiek šiandieninis medaliai man reiškia labai daug. Į šias varžybas vykau nesitikėdama, kad galiu užimti prizinę vietą. Ir dar su komanda!“ – džiaugėsi P. Geriksonaitė.

Tai – jau trečiasis plaukikų medalis 16-ame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje. Antradienį 100 m laisvuoju stiliumi rungtį laimėjo plaukikė S. Plytnykaitė, Lietuvos komanda mišrios estafetės 4 x 100 m laisvuoju stiliumi pasipuošė sidabru.

Festivalis Slovakijoje vyksta liepos 24–30 dienomis.