Disko metikė A. Jonkutė užėmė devintą vietą

Penktadienį Europos jaunių lengvosios atletikos pirmenybėse Gruzijos sostinėje varžėsi dešimt Lietuvos sportininkų.

Merginų disko metimo rungties finale Agnė Jonkutė liko devinta – 43,28 m (43,23 m - 43,28 m - x). Po dviejų varžybų dienų tai aukščiausia jaunųjų Lietuvos lengvaatlečių užimta vieta.

Šuolio į aukštį kvalifikacinėse varžybose Urtė Baikštytė įvykdė normatyvą ir pateko į finalines varžybas – 1,78 m (1,62/1; 1,67/2; 1,71/1; 1,75/3; 1,78/1).

Merginų 200 m bėgimo kvalifikacijoje Akvilė Andriukaitytė finišavo penkta (24,94 sek.) ir pateko į pusfinalį. Dovilė Kiudelytė savo bėgime buvo šešta (25,32 sek.) ir baigė čempionatą užimdama 29–ą vietą.

Vaikinų 200 m ketvirtajame atrankos bėgime Benas Kontrimavičius finišavo ketvirtas (22,23 sek.), pagerino asmeninį rekordą ir tęs varžybas pusfinalyje.

Septynkovėje Beatričės Juškevičiūtės laukė trys paskutinės rungtys. Šuolyje į tolį ji pagerino asmeninį stadionų rekordą (5,38 sek.), tai buvo devynioliktas rezultatas ir po penkių rungčių ji ir toliau liko 21-oje vietoje. Ieties metime (42,10 m) lietuvaitė buvo vienuolikta ir po šešių rungčių pakilo į devynioliktą vietą. 800 m bėgimą baigusi asmeniniu rekordu (2 min. 23,82 sek.) B. Juškevičiūtė surinko 5234 taškus ir užėmė 17–ą vietą.

Merginų 400 m barjerinio bėgimo atrankoje Rūta Okulič-Kazarinaitė ketvirtajame bėgime finišavo penkta (1 min. 02,36 sek.) ir į pusfinalį nepateko, pirmenybėse užimdama 18–ą vietą.

Rutulio stūmimo kvalifikacinėse varžybose Valerijos Kolontaj rezultatas buvo dvyliktas – 15,30 m (15,30 m -15,22 m - 14,89 m) ir ji pateko į finalą. Agnė Jonkutė buvo trylikta – 15,15 m (15,15 m - 14,85 m - x).

Vaikinų 2000 m kliūtiniame atrankos bėgime Dominykas Matijošaitis (6 min. 24,62 sek.) savo bėgime buvo dešimtas, o galutinėje įskaitoje užėmė 28–ą vietą.