Šiandien jungtinės Klaipėdos ir Kretingos moterų krepšinio komandos "Augma" žaidėjos išvyksta į pasaulio senjorų pirmenybes, rytoj prasidėsiančias Čekijos sostinėje Prahoje.
Lagaminus susiruošusios klaipėdietės Aiva Gilienė, Rima Bodrovienė, Daiva Drungilienė, Ingrida Einikienė ir Vilma Baltuonienė, kretingiškės Milda Laureckienė, Loreta Grušienė, Marina Šiaulienė, Rosita Kniukštienė, Birutė Gliaubertaitė, Milda Žiubrienė, Margarita Židonienė ir komandos vadovė Dalia Pikotaitė įsitikinusios, kad jas čempionate lydės sėkmė.
Praėjusiais metais senjorių, vyresnių nei 40 metų, Europos pirmenybėse "Augma" iškovojo bronzos medalius. Dar geriau uostamiesčio ir Kretingos damoms sekėsi Lietuvos pirmenybėse. 2008-aisiais jos iškovojo šalies čempionių vardą. 2005, 2006 metais ir šįmet laimėjo sidabro medalius.
Prahoje lietuvėms gali tekti susiremti su krepšininkėmis iš Argentinos, Čekijos, Rusijos, Italijos, Lenkijos, Slovėnijos, Brazilijos ir Vokietijos. Konkrečiau apie varžoves sužinos nuvykusios į Čekiją.
Iš viso Lietuvai įvairiose amžiaus grupėse atstovaus 12 vyrų ir 3 moterų ekipos, kurios beveik visos yra iš Vilniaus ir Kauno.
Naujausi komentarai