B. Vanagas: keletą kartų „Toyota Hilux“ buvo persikvalifikavęs į greitąjį katerį

Jei pirmadienį Dakaro organizatoriai greičio ruožo trasoje nepagailėjo akmenų, tai iššūkiais greičio ruože pasirūpino gamta. Dėl itin prastų sąlygų nutraukta trasa sutrumpino Dakaro dalyvių dieną. Nepaisant to, po skaudaus trijų valandų atsilikimo praėjusią dieną, „TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ komanda šiandien pagerino savo pozicijas.

Nors B. Vanagas startavo 131 pozicijoje, šiandien aplenkė daug lėtesnių vairuotojų, taip po truputį stabilizuodamas savo prarastą laiką. B. Vanagas preliminariai finišavo 18-oje pozicijoje, nuo lyderių atsilikdamas 23 min. ir 21 sek.

„Mums pasisekė, kad buvo paliję, tai su dulkėmis didelių bėdų nekilo. Apie vidurį greičio ruožo papuolėme į liūtį, kad valytuvai nespėjo valyti. „Toyota Hilux“ keletą kartų buvo persikvalifikavęs į greitąjį katerį arba povandeninį laivą“, – apie įveiktą greičio ruožą kalbėjo komandos pilotas.

„TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ ateinančią dieną turėtų startuoti iš 18-os pozicijos. Lenktynininkas dėl to neslėpė palengvėjimo, mat nusimato mažiau lenkimų.

Prieš lenktynininkų akis – dar 12 etapų. Šalia Hailo miesto persikėlusiame bivake dalyviai praleis dvi naktis, mat ateinančias dienas greičio ruožai vyks šio miesto apylinkėse. Rytojaus, sausio 4 d., greičio ruožą sudarys 574 km, iš kurių 425 km – įskaitiniai. Organizatoriai žada, kad trasa nepašykštės iššūkių, o šturmanams skaityti kelio knygą ir naviguoti teks lazerio tikslumu.NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Oi žurnaliūgos , žurnaliūgos , jums vairuotojai tai lėktuvų PILOTAI , O JŲ VAIRUOJAMI AUTOMOBILIAI -KATERIAI .kiek klasių jūs esate baigę , abejoju dėl pradinės .

Nu va

Nu va portretas
Palinkejai ,sekmes ,bum ir ji dingo,jam linket tik namo galima .

Varztas

Varztas portretas
Cia tas vanagelis kuris Antanui varzto šykštejo,bjaurus vanagelis,jam ne tik dulkes,smelis ,daba ir vanduo maiso,bet dar ir kiti trasoje maisosi ,vidus sygedes zmogeliuko visiskai,pagirunas.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių