Arčiau aukso – Vilniaus komanda

Arčiau aukso – Vilniaus komanda

2009-05-08 09:00

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalą sėkmingiau pradėjo "Lietuvos ryto" krepšininkai, įveikę "Žalgirį" išvykoje 94:84.

"Pergalę vėl lėmė puikus Chucko Eidsono žaidimas, – vieną iš pagrindinių nesėkmės priežasčių įvardijo kauniečių vyriausiasis treneris Gintaras Krapikas. – Kai įgijęs tokią formą, jo uždengti praktiškai neįmanoma. Mums vėl viską sugadino trečiasis kėlinys, kai įstrigome varžovų gynyboje. Pritrūkome ir kovingumo. Ieškosime būdų ir galimybių, kaip seriją išlyginti."

"Lietuvos ryto" vyriausiasis treneris Rimantas Kurtinaitis tvirtino, kad sėkmę lėmė fizinio pasirengimo faktorius: "Mūsų žaidėjai pranoko šeimininkus dėl geresnių fizinių savybių. Po trečiojo kėlinio atrodė, kad viskas aišku, bet "Žalgiris" kovojo iki galo. Džiaugiuosi vyrų noru kovoti ir pasiaukojimu. Tikrai nemanau, kad "Siemens" arenoje mums bus lengviau. Ši serija – ne tik krepšinis, bet ir psichologija."

Kauno "Žalgiris" neišmoko Baltijos krepšinio lygos (BBL) finalo pamokų. Kaip ir finale Estijoje, pirmosiose LKL rungtynėse dėl aukso medalių, nugalėtoją lėmė trečiasis kėlinys. Kauniečiai per 7 minutes pelnė tik 3 taškus, o varžovams leido surinkti net 19. Po tokio spurto vilniečiai atitrūko 68:50.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui vilniečiai dar labiau padidino persvarą. Po Mindaugo Lukauskio ir Artūro Jomanto dvitaškių skirtumas šoktelėjo iki 80:55.

Tačiau "Žalgirio" komanda nesudėjo ginklų ir surengusi "sausą" spurtą 14:0, sumažino skirtumą iki 69:80. Per paskutines minutes kauniečių taikyta pražangų taktika vaisių nedavė. Vilniečiai, išsaugoję įgytą persvarą, laimėjo rungtynes 94:84.


Rezultatas

"Žalgiris" – "Lietuvos rytas" 84:94 (25:28, 20:21, 10:27, 29:18). P.Jankūnas 20 (8 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai), D.Šalenga 19, J.Mačiulis 14 (4 rezultatyvūs perdavimai), M.Kalnietis 12 (5 rezultatyvūs perdavimai)/C.Eidsonas 30 (6 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos), M.Petravičius 15, A.Jomantas 14 (6 atkovoti kamuoliai), M.Lukauskis 10.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų