Šiauliečių treneris: tik suklydai, iškart gauni antausį

„Lygus mačas, kurio baigtį nulėmė detalės“, - pabrėžė „Šiaulių“ treneris Mindaugas Čepas. Jo diriguojami šiauliečiai „Optibet A lygos“ 25-ajame ture svečiuose 1:2 nusileido Marijampolės „Sūduvai“.

„Žaidžiant su tokio lygio komanda kaip „Sūduva“, negali atsipalaiduoti nė akimirkai, nes tik suklydai, iškart gauni antausį“, - kalbėjo M. Čepas.

Jo oponento Miguelio Moreiros auklėtiniai sugebėjo išsiveržti į priekį, kai baudos aikštelėje Giedrius Matulevičius išprovokavo Rimvydo Sadausko pražangą. Teisėjo skirtą baudinį realizavo realizavo ispanas Xabi Auzmendi.

Tiesa, 50-ąją minutę šiauliečiai atstatė pusiausvyrą identišku būdu. Baudinį realizavęs Oleksijus Ščebetunas džiaugėsi ketvirtuoju įvarčiu per dvejas rungtynes.

Visgi „Sūduva“ perėmė iniciatyvą ir pelnė pergalingą įvartį – 73-iąją minutę kamuolys atšoko nuo virpsto ir jį X. Auzmendi pasiuntė į tuščius vartus.

Marijampolės ekipa su 31 tašku pakilo į 4-ąją vietą, savo ruožtu, 23 taškus turintys šiauliečiai žengia septinti.

„Pabaigoje nepavyko išvengti klaidelių. Komandai priekaištų neturiu. Nebent dėl antro įvarčio, kur turėjome „išsivalyti“ baudos aikštelę. Dėl atsitiktinumo praleidome šansą pasiimti bent tašką“, - sakė M. Čepas.