„Olympiacos Volou“ neteko vietos Europos lygoje Pereiti į pagrindinį turinį

„Olympiacos Volou“ neteko vietos Europos lygoje

2011-08-12 10:19
„Olympiacos Volou“ neteko vietos Europos lygoje
„Olympiacos Volou“ neteko vietos Europos lygoje

Graikijos komanda „Olympiacos Volou“ sulaukė UEFA vadovų griežto sprendimo. Ne kartą taisyklių reglamento nesilaikę graikai dabar Europoje nerungtyniaus mažiausiai trejus metus. Tai reiškia, kad klubas šiais metais Europos lygos turnyre nedalyvaus.

UEFA vadovų kantrybė trūko, kuomet graikų klubas įsivėlė į dar vieną skandalą, tačiau šį kartą su „Kavala“ ekipa ir tapo aišku, kad šių komandų tarpusavio rungtynės buvo nupirktos.

Klubas papeikimų sulaukdavo ir anksčiau, tačiau tuomet svariais argumentais paremtos apeliacijos leisdavo komandai nuo griežtų bausmių išsisukti.

Nepaisant to, artėjančio Graikijos aukščiausio diviziono kovas „Volou“ ir „Kavala“ pradės minusiniu balansu. Klubai savo sąskaitoje turės atitinkamai -10 ir -8 įskaitinių taškų.

Šį mėnesį „Olympiacos“ turėjo žaisti Europos lygos atrankos rungtynes su Prancūzijos „PSG“ ekipa, tačiau dabar UEFA spręs, kas diskvalifikuotą komandą pakeis šiame turnyre ir jėgas išbandys su Paryžiaus klubu.

Oficialiame UEFA pranešime buvo rašoma: „Olympiacos Volou“ pašalintas iš šių metų UEFA Europos lygos turnyro. Taip pat klubui nebus leista Europoje rungtyniauti mažiausiai trejus metus“.

Pagal taisykles, šį sprendimą „Olympiacos Volou“ vadovai gali apeliuoti iki rugpjūčio 15-os dienos.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų