Išsiuntę Kamerūną namo vokiečiai keliauja į pusfinalį

FIFA Konfederacijų taurės B grupės rungtynėse Sočio arenoje Vokietijos komanda rezultatu 3:1 sutriuškino Kamerūno futbolininkus.

Vokiečiams norint patekti į turnyro pusfinalį šiose varžybose pakako sužaisti lygiosiomis, todėl pirmajame kėlinyje jie žaidė ramiai, niekur neskubėdami. Kamerūno futbolininkai pergalės troško labiau, bet prasiveržti pro drausmingą vokiečių gynybą jiems sekėsi sunkiai.

Antrą kėlinį vokiečiai pradėjo gerokai energingiau nusiteikę ir, vos jam prasidėjus, 48-ąją varžybų minutę Keremas Demirbayus pasiuntė kamuolį į viršutinį Kamerūno komandos vartų kampą.

66-ąją minutę vokiečių persvarą padidino Timo Werneris.

Kamerūniečiai nepalūžo ir 79-ąją minutę įvartį į Vokietijos komandos vartus įmušė Vincentas Aboubakaras, bet netrukus galutinai jų viltis palaidojo 81-ąją minutę pelnytas dar vienas vokiečio Timo Wernerio įvartis.