Į tris mandatus pretenduoja 19 partijų ir 8 savarankiški kandidatai

Trys Seimo nario mandatai vilioja 19 politinių partijų ir aštuonis savarankiškus kandidatus.

Tiek partijų ir politikų iki penktadienio pavakarės Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) registravosi savarankiškais politinės kampanijos dalyviais.

Partijos ir asmenys nesiregistravę politinės kampanijos dalyviais negalės dalyvauti Seimo nario rinkimuose Biržų-Kupiškio, Zarasų-Visagino bei Ukmergės apygardose. Penktadienis yra paskutinė diena tai padaryti.

Savarankiškais kampanijos dalyviais registravosi per spalį vykusius Seimo rinkimus rinkėjų balsų pirkimų kaltintas Rimvydas Podolskis (Zarasų-Visagino rinkimų apygardoje), Santarvės premijos steigėjas Julius Kazėnas (Ukmergės rinkimų apygardoje), buvęs prezidento patarėjas Mindaugas Kluonis (Ukmergės rinkimų apygardoje), Neringa Lašienė (Ukmergės rinkimų apygardoje), buvęs Seimo narys Antanas Nedzinskas (Ukmergės rinkimų apygardoje), Lina Drazdienė (Ukmergės rinkimų apygardoje), Renatas Saladžius (Ukmergės rinkimų apygardoje) ir Giedrius Zeziulevičius (Ukmergės rinkimų apygardoje).

Be parlamentinių partijų pakartotiniuose Seimo nario rinkimuose minėtose apygardose kelti savo kandidatus taip pat neatmeta galimybės Respublikonų partija, Demokratinė darbo ir vienybės partija, Kovotojų už Lietuvą sąjunga, Socialistinis liaudies frontas, Tautininkų sąjunga, Sąjunga „Taip“, Lietuvos liaudies partija ir kt.

Pakartotiniai Seimo rinkimai Biržų-Kupiškio ir Zarasų-Visagino apygardose kovo 3 dieną rengiami dėl pažeidimų panaikinus spalio mėnesį vykusių rinkimų rezultatus. Nauji rinkimai Ukmergėje rengiami lapkritį mirus čia išrinktam „tvarkiečiui“ Juliui Veselkai.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Kai Lietuva yra prijungta prie ES dviejų dienų neaiškiu referendumu, tai yra sukčiavimas. Kai Lietuvos žmonės priversti išgyventi nežmoniškos socialinės atskirties sąlygomis ES, tai yra sukčiavimas. Kai net Lietuvos žemė yra paversta preke užsieniečiams tik už lengvai spausdinamus pinigus, tai yra sukčiavimas. Lietuva yra naikinama, sukčiaujant. 22 metus partinės gaujos naikino Lietuvą. Negerai. Partinės gaujos, kurios valdė Lietuvą 22 metus, darė nusikaltimus žmogiškumui. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto mąsto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių