A.Orlauskas ketina kreiptis į prokurorus dėl skundų

Socialdemokratas Artūras Orlauskas kreipsis į prokuratūrą įtardamas, kad jį kompromituojančius raštus esą kūrė ne juos pasirašęs žmogus, rašo „Lietuvos žinios“.

Kauno miesto savivaldybės tarybos narys A.Orlauskas, kurį lapkričio 7-ąją gali pašalinti iš Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP), įtaria, kad pasinaudota užsienyje gyvenančio ir dirbančio Sauliaus Meilučio vardu.

LSDP Etikos ir procedūrų komisija (EPK), kartą jau svarsčiusi A.Orlausko elgesį ir rekomendavusi jį šalinti iš vienos didžiausių politinių organizacijų, progą tarti paskutinį žodį jam suteiks kitą pirmadienį.

Šio politiko pavardė linksniuojama keliuose LSDP vadovybei adresuotuose skunduose, surašytuose reaguojant į žiniasklaidos publikacijas. Vieną skundų pasirašė seniai tėvynėje negyvenantis Saulius Meilutis.

„Laiškas surašytas specifiniu teisininkų stiliumi, jame apstu tokių žodžių kaip “preziumuotina„, “interalia“, “mutatis mutandis". Ar teisinio išsilavinimo neturintis, slaugos namuose neįgaliųjų pagalbininku Anglijoje dirbantis vyras galėtų surašyti tokį profesionalaus advokato vertą raštą?“ - stebėjosi A.Orlauskas.

Apie savo įtarimus A.Orlauskas pranešė ir LSDP EPK, jis taip pat žada kreiptis į prokuratūrą, siekdamas, kad būtų pradėtas tyrimas dėl dokumentų klastojimo.
LSDP pirmininkas Algirdas Butkevičius įsitikinęs, kad anoniminio skundo etikos sargai net nesvarstytų. Partijos EPK pirmininkas Kęstutis Virbickas patvirtino, kad S.Meilučio prašymas įvertinti A.Orlausko veiksmus gautas elektroniniu paštu.

„S.Meilutis gyvena užsienyje, bet atidžiai seka mūsų krašto politinius įvykius, juos dažnai komentuoja socialiniuose tinkluose, todėl nė kiek neabejojame, kad jis pats surašė šį dokumentą“, - tikino K.Virbickas

A.Orlausko pavardė pastaruoju metu nuskambėjo skandalingoje Kauno klinikinės ligoninės istorijoje, taip pat neseniai paviešinti faktai apie areštuotą A. Orlausko turtą ir keliose teismų nagrinėjamose bylose minimą jo pavardę.

Pats A. Orlauskas teigia, kad visose šiose istorijose jis minimas tik dėl Kauno taryboje priimamų įvairioms finansinėms grupuotėms nepalankių sprendimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tikrai

Tikrai portretas
Saunuolis, graziai A. Orlauskas vakar suvarte zurnaliuga per BTV, nera ko purvais drabstytis

nemaišyk

nemaišyk portretas
...blia...tvos su politika ir galėsi toliau vaidinti rūpintojėlį, manydamas, kad žmonės nepamatys, kad pagrindinis tavo rūpestis prisikimšti savas kišenes. Prie visų partijų ir prie visų valdžių.

tikrajam

tikrajam portretas
niekas nieko nesuvartė ir visai jis ne šaunuolis, o tik meistras apsimesti šlanga, kai į nepatogius jam klausimus negali atsakyti.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių