Užkliuvo V. Putino apranga: rusai mušasi dėl cukraus, o vado striukė kainuoja 14 tūkst. dolerių?

  • Teksto dydis:

Kruviną karą Ukrainoje pradėjusio Rusijos prezidento Vladimiro Putino apranga penktadienį Maskvoje surengtame koncerte patraukė žiniasklaidos ir internautų dėmesį.

Teigiama, kad viešumoje Rusijos prezidentas pasirodė su 14 tūkst. dolerių kainuojančia striuke.

Penktadienį Maskvos Lužnikų stadione buvo surengtas propagandinis koncertas, skirtas paminėti aštuntąsias Krymo atplėšimo nuo Ukrainos metines.

Į jį susirinko arba buvo suvežta iki kelių šimtų tūkstančių Rusijos gyventojų.

Griausmingą kalbą renginyje rėžė ir pats V. Putinas, bet internautų akis patraukė ne Rusijos prezidento kalbos, o jo tamsiai mėlyna striukė. Internautai netrukus išsiaiškino, kad tai italų prekės ženklo „Loro Piana“ striukė, kainuojanti net 14 tūkst. JAV dolerių (apie 12  tūkst. eurų).

 

„Nexta“ įrašas skelbia, kad V. Putinas, penktadienį per koncertą vilkėdamas pūkinę striukę už 14 tūkst. dolerių, liaudžiai aiškino, kaip Vakarų sankcijos padarys Rusiją tik dar stipresnę, ir kaip Rusijos armija įveiks nacizmą.

Internautai ėmė piktintis, kad Rusijos liaudis skursta dėl krintančio rublio kurso, Vakarams dėl pradėto karo Ukrainoje įvedus precedento neturinčias ekonomines sankcijas, mušasi parduotuvėse dėl cukraus, o V. Putinas vilki tūkstančius dolerių kainuojančią striukę. Rusijos vadas lieja tulžį ant supuvusių Vakarų, o pats labai mėgsta puoštis vakarietiškų prekių ženklų drabužiais, rašė komentaruose žmonės.


Šiame straipsnyje: Vladimiras Putinasaprangaitališka striukėkaras Ukrainoje

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių