Prasta propaganda: V. Putino „dubleriui“ inspektuojant šaudmenų gamyklą parodyti tik pamatai

 • Teksto dydis:

Vienas iš Ukrainos parlamentarų išplatino internete vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota vienoje vietoje sukaupta tikrai didelė Ukrainos karinių pajėgų šarvuotos technikos grupuotė. Būtent tokių pajėgų – šimtų tankų ir šarvuočių ukrainiečiams prireiks, kad pralaužtų rusų okupacinių pajėgų pozicijas kontrpuolimui numatytuose fronto ruožuose, pasakojama LNK reportaže.

Tam bus panaudoti ir NATO šalių perduoti tankai ir šarvuočiai. Pavyzdžiui, čia Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas išbandė vokiškus „Marder“. O. Reznikovo nuomone, kontrpuolimas bus pradėtas balandžio pabaigoje ar gegužę, priklausomai nuo orų, nors Ukrainos valdžia prašo pernelyg nespekuliuoti šia tema. Kol toks puolimas neprasidėjo, Ukrainos pajėgos toliau gina Bachmutą, kur per paskutines tris savaites rusų kariai, nors ir toliau siunčia į mirtį šimtus savo karių, į priekį nė kiek nepasistūmėjo. Ukrainos prezidentas asmeniškai padėkojo Bachmutą ginančių padalinių kariams.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

„Apie Bachmutą. Šiandien yra už ką padėkoti mūsų kariams, kurie kaunasi prie Bachmuto. Jie laikosi tvirtai ir kovoja veiksmingai. Dėkoju kiekvienam, kuris daro viską, kad priešo nuostoliai ten tik didėtų“, – sakė Volodymyras Zelenskis.

Sprendžiant pagal Ukrainos kariškių duomenis, okupantams akivaizdžiai pradėjo trūkti šaudmenų ir gyvosios jėgos. Kremliaus propaganda parodė, kaip Vladimiro Putino „dubleris“ Dmitrijus Medvedevas inspektavo vieną iš šaudmenų gamyklų.

„Per specialiąją karinę operaciją šaudmenų suvartojimas išaugo daug kartų. Pramonės uždavinys  – visiškai ir be jokių sutrikimų patenkinti Rusijos ginkluotųjų pajėgų poreikius“, – sakė Rusijos Saugumo tarybos vadovo pavaduotojas D. Medvedevas.  

Bet net ir propagandinei laidai pasirinktoje gamykloje D. Medvedevui buvo parodyti tik pamatai. O šaudmenų, milijonų sviedinių, minų ir raketų Rusijos kariuomenei reikia jau dabar.

Kariaujama ir dvasiniuose frontuose. Ukraina labai nori atsikratyti Maskvos kagėbistų valdomos stačiatikių bažnyčios. Ukrainos stačiatikiai jau seniai yra Konstantinopolio patriarcho pripažinta bažnyčia, bet Maskvos patriarchatas Ukrainoje turi vis dar daug įtakos.

Net ir pačiame Kyjivo centre, kur stovi legendinis beveik tūkstantį metų įkurtas Kyjivo Pečorų vienuolynas, dabar iš žemutinės jos dalies bandoma iškraustyti maskolių popus, nes vakar baigėsi šių pastatų nuomos sutartis su Maskvos patriarchatu. Prorusiškas metropolitas Pavelas nesutinka ir nori bylinėtis.

Pavelas, kurį Ukrainos žiniasklaida praminė „paška mersedes“ dėl jo pomėgio prašmatniems automobiliams, dabar pasitelkė savo vienuolius ir eilinius tikinčiuosius, kad neleistų viršutinę vienuolyno dalį valdančiam Nacionaliniam muziejui perimti jo užimamus pastatus vienuolyno apačioje. NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių