Tragedija lėktuve: per skrydį iš Londono į Singapūrą dėl stiprios turbulencijos žuvo žmogus

Oro bendrovė „Singapore Airlines“ antradienį pranešė, kad skrydžio iš Londono į Singapūrą metu, lėktuvui susidūrus su stipria turbulencija, vienas žmogus neteko gyvybės, o dar 30 buvo sužeisti.

Skrydis buvo nukreiptas į Bankoką ir 15.45 val. vietos (11.45 val. Lietuvos) laiku nusileido Suvarnabhumio oro uoste, pranešė oro bendrovė savo „Facebook“ puslapyje.

Į oro uostą atskubėjo vietos greitosios pagalbos komandos.

Oro bendrovė „Singapore Airlines“ pranešė, kad lėktuvas pakilo iš Londono Hitrou oro uosto ir „pakeliui susidūrė su stipria turbulencija“.

„Galime patvirtinti, kad lėktuve „Boeing 777-300ER“ yra sužeistųjų ir vienas žuvusysis. Iš viso lėktuve buvo 211 keleivių ir 18 įgulos narių“, – sakoma bendrovės pranešime.

Oro vežėja teigė, kad „18 asmenų buvo paguldyti į ligoninę, o dar 12 yra gydomi ligoninėse“, nors nepateikė išsamesnės informacijos apie sužeidimų pobūdį ir sunkumą.

„Likę keleiviai ir įgulos nariai apžiūrimi ir, jei reikia, jiems suteikiama pagalba“, – teigiama pranešime.

Anot Bankoko oro uosto pareigūnų, auka tapo 73-ejų britas, kurį galėjo ištikti širdies smūgis, tačiau ši informacija kol kas nepatvirtinta. Jo tapatybė neskelbiama.

Tailando oro uostų grupė sakė, kad nesunkiai sužeistiems ir nenukentėjusiems keleiviams teikiama pagalba specialiai tam skirtoje vietoje Suvarnabhumio oro uosto terminalo viduje.

„Bendradarbiaujame su Tailando vietos institucijomis, kad suteiktume reikiamą medicininę pagalbą, ir siunčiame komandą į Bankoką, kad ji suteiktų visą reikiamą papildomą pagalbą“, – pridūrė oro bendrovė.

Incidentas įvyko tuo metu, kai Tailande prasidėjus kasmetiniam liūčių sezonui dalį šalies teritorijos užklupo audros.

Tai naujausias incidentas, susijęs su „Boeing“ lėktuvu. Sausį „Alaska Airlines“ lėktuve „737 MAX“ skrydžio metu nukrito fiuzeliažo plokštė, o 2018 ir 2019 metais įvyko gyvybių pareikalavusios avarijos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Senukas

Senukas portretas
Kokie stiprūs vakaru lektuvu sparnai, kai skrisdavom su aeroflot visa laik bijojom kad nenukristu sparnai

krokodilas

krokodilas portretas
Į lėktuvo lubas trenkėsi tie, kurie buvo neprisisegę diržų. Bet pamoka tokiems gera bus manau.

Anonime

Anonime portretas
Yra toks dalykas kaip clear weather turbulence, kurios aptikimo technologija tik vystoma. Be to, buna piktybiskai nesiseganciu dirzu, ka tu zinai kas kaip buvo
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių