A. Navalnas: „Novičioko“ rasta ant mano kūno ir organizme

Rusijos opozicijos veikėjas Aleksejus Navalnas pirmadienį pareiškė, kad Vakarų nepriklausomos laboratorijos ant jo kūno ir jo organizme rado nervus paralyžiuojančios medžiagos „Novičiok“ pėdsakų ir pareikalavo, kad Maskva sugrąžintų jo drabužius.

Šiuo metu Berlyno klinikoje „Charite“ gydomas A. Navalnas blogai pasijuto rugpjūčio 20 dieną lėktuve, skrisdamas iš Sibiro į Maskvą. Iš pradžių jis dvi dienas praleido Rusijos ligoninėje, o vėliau buvo perkeltas į Vokietiją.

„Dvi nepriklausomos laboratorijos Prancūzijoje ir Švedijoje bei Bundesvero (Vokietijos ginkluotųjų pajėgų) specializuota laboratorija patvirtino, kad ant mano kūno ir organizme buvo „Novičioko“, – paskelbė Kremliaus kritikas savo pirmame tinklaraščio įraše po to, kai atsibudo iš komos.

Jis pažymėjo, kad Rusija dar nepradėjo tyrimo, o Rusijos pokalbių laidose keliama versija, kad išpuolį suplanavo ir įvykdė Vakarų žvalgybos pareigūnai arba jo paties kolegos.

„Daugiau nieko ir nesitikėjau“, – parašė jis.

A. Navalnas taip pat pareikalavo, kad Rusijos pareigūnai sugrąžintų jo drabužius, kurie buvo nuvilkti prieš išskraidinant jį į Vokietiją „visiškai nuogą“, nes tai yra svarbus įkaltis.

„Atsižvelgiant į tai, kad „Novičioko“ buvo rasta ant mano kūno, o apnuodijimas per fizinį kontaktą yra labai įmanomas, mano drabužiai yra labai svarbus įkaltis“, – parašė jis.

Daugiau nieko ir nesitikėjau

„Reikalauju, kad mano drabužiai būtų kruopščiai supakuoti į plastikinį maišelį ir man sugrąžinti“, – pridūrė opozicionierius.

Kitame įraše socialiniame tinkle „Instagram“ A. Navalnas paskelbė savo ir žmonos Julijos nuotrauką, pridurdamas, jog jis mažai ką prisimena apie savo susirgimą, tačiau ji padėjo jam atsigauti.

„Dabar jau tikrai žinau iš savo patirties, kad meilė gydo ir sugrąžina į gyvenimą, – parašė jis. – Julija, tu mane išgelbėjai, ir tegul tai patenka į neurobiologijos vadovėlius.“

A. Navalno šalininkai ir Europos lyderiai sako, kad kovinės nervus paralyžiuojančios medžiagos panaudojimas rodo, jog išpuolį sankcionavo valstybė.

Kremlius šiuos kaltinimus pavadino „absurdiškais“.NAUJAUSI KOMENTARAI

cirkas

cirkas portretas
be pinigu. Nusibodo.....

apziurejai sawo warpa

apziurejai sawo warpa portretas
ir radai novicioko, byrka reik plauti ,ten krekenas,o ne noviciokas

pilietiškas

pilietiškas portretas
Tai gal ir apsigyvenkite Rusijoje komentatoriai, kurie Navalną vadina aferistu! Matyt, iš lenkų ir krikščioniškų šeimų partijos esate?! Lanai jau jums kvepia Maskva! Tai ir pirmyn į ją arba pas Lukašenką! Čia, Lietuvoje kitaip jau ir nebus, o ir Navalnas mums yra Rusų baisios valdžios kritikas! Šlovė jam!
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių