Malavyje hipopotamui atsitrenkus į valtį vienas žmogus žuvo, 23 dingo be žinios

  • Teksto dydis:

Malavyje hipopotamui atsitrenkus į Širės upe plaukusią valtį žuvo kūdikis, o 23 žmonės laikomi dingusiais be žinios, antradienį pranešė pareigūnai.

Pietų Afrikos šalies pietinio Nsandžės rajono policija sakė, kad pirmadienio rytą, kai įvyko incidentas, valtis vandens keliu plukdė 37 žmones.

Nsandžės policijos atstovė spaudai Agnes Zalakoma naujienų agentūrai AFP sakė, kad vietiniams gyventojams pavyko iš vandens ištraukti 13 žmonių, bet dar 23 žmonės antradienį tebebuvo dingę.

Pasak jos, gelbėtojai taip pat ištraukė per susidūrimą nuskendusio vienerių metų berniuko kūną.

„Šiuo metu vyksta dingusių asmenų paieškos misija“, – sakė A. Zalakoma.

Pasak A. Zalakomos, valtis ėmė svirti ir galiausiai apvirto, kai į ją atsitrenkė hipopotamas.

Širė yra ilgiausia Malavio upė.

Malavyje dažni nelaimingi atsitikimai valtimis, nes dėl vandens transporto priemonių trūkumo daugelis žmonių priversti plaukti per ežerus ir upes kartais netvarkingomis valtimis, nesilaikant saugos reikalavimų.

Praėjusį mėnesį Malavio centriniame Mčindžio rajone nuskendus perpildytai valčiai žuvo mažiausiai penki žmonės.NAUJAUSI KOMENTARAI

T T T

T T T portretas
Jau užkniso beraščiai žurnaliugos,lopai konkrečiai,juk lietuviškai,tai begemotas,atsilupeliai

Nemoki plaukti

Nemoki plaukti portretas
Nelipk į valtį.

Anonimas

Anonimas portretas
Sako valtis buvo tehnihkai netvarkinga tai reikia ten siusti musu aplinkos ministeriu gentviliuka iskarto ten padaritu tvarka jeigu nebus papuasu isvirtas dideliame katilia pietums su darzovemis
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių