Japonijos medikai aiškinsis, ar „Pfizer“ vakcina paskiepytos moters mirtis susijusi su organizmo reakcija į preparatą

Japonijos sveikatos apsaugos, darbo ir gerovės ministerija ketina patikrinti, ar „Pfizer“ vakcina paskiepytos pagyvenusios moters mirtis susijusi su organizmo reakcija į preparatą. Tai trečiadienį šalies parlamente pareiškė žinybos vadovas Norihisa Tamura.

„Mes ketiname surinkti visą reikiamą informaciją apie spėjamus reakcijos į vakcinas atvejus. Pirmiausia turime nustatyti, ar šiuo atveju buvo priežastinis ryšys“, – sakė ministras. Anot jo, visuomenei bus suteikta kuo išsamesnė informacija apie vakcinacijos nuo koronaviruso procesą.

Kaip pranešė televizijos kanalas NHK, ministerija jau informavo valdančiosios Liberalų demokratų partijos vadovybę, kad ketinama kruopščiai ištirti moters mirties aplinkybes.

Žinybos duomenimis, 60 metų moteris mirė nuo subarachnoidinio kraujo išsiliejimo. Ministerijos atstovai taip pat pranešė, kad kitose šalyse iki šiol neužfiksuota tiesioginio ryšio tarp vakcinacijos ir subarachnoidinio kraujo išsiliejimo atvejų.

Vasario 14 d. Japonijos sveikatos apsaugos, darbo ir gerovės ministerija leido naudoti šalyje JAV farmacijos kompanijos „Pfizer“ vakciną nuo koronaviruso, o pati vakcinacija prasidėjo vasario 17 d. Pirmiausia bus paskiepyta apie 4 mln. medicinos ir socialinių darbuotojų. Po to bus vakcinuojami vyresni kaip 65 metų amžiaus žmonės, kurių šalyje yra maždaug 36 mln. Vėliau skiepų sulauks 8,2 mln. japonų, sergančių lėtinėmis ligomis. Kitų kategorijų Japonijos gyventojai galės pasiskiepyti tik nuo gegužės.

Praėjusių metų gruodžio pradžioje Japonijoje buvo priimtas įstatymas dėl nemokamos visų šalies gyventojų vakcinacijos nuo COVID-19.

Japonija yra pasirašiusi sutartis dėl „Pfizer“, „AstraZeneca“ ir „Moderna“ vakcinų tiekimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pil.

Pil. portretas
Pasaulio laboratorijų mokslininkai aiškina, kad vakcinos neišbandytos,nuo skiepų pasekmės neaiškios ir vis tiek skiepijama yra pasaulio žmones.Genocidas vyksta pasauliniu mastu, visa ta žodžio prasme.Jau ne kalbėti reikia o rekti ,eiti i gatves ir reikalauti, kad būtų baudžiami vakcinavimo organizatoriai ir ju bendrininkai , valdžios žmonės ,kurie pritarė pasaulio žmonių genocidui !!!!!

o

o portretas
ko cia dar aiskintis kai /saukstai po pietu/ nugalabijo bebandydami vietoje ziurkes tai dabar tegul aiskinasi kieno eile i kaleima?...
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių