Imasi veiksmų: koronaviruso epicentre vos per dešimt dienų pastatyta ligoninė

Kinijoje į naujai pastatytą ligoninę jau pasiųsti darbuotojai ir medicinos įranga, žmonių judėjimas ir toliau ribojamas, skelbia „Assosiated Press“.

Pirmadienį Kinija informavo, kad per pastarąsias 24 val. koronavirusu užsikrėtė dar 2 829 žmonės, dabar jau užfiksuoti 17 205 užsikrėtimo atvejai. Ši liga Kinijoje jau nusinešė 361 gyvybę. Kitos valstybės ir toliau tęsia savo piliečių evakuaciją iš labiausiai paveiktos Hubėjaus provincijos, kai kurios jų apribojo galimybę į šalį patekti Kinijos gyventojams ar neseniai ten apsilankiusiems asmenims. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) teigimu, užsikrėtusiųjų skaičius smarkiai augs, nes daugelis žmonių dar laukia tyrimų atsakymų.

Siekiant užkirsti kelią viruso plitimui, Hubėjaus provincijoje mokyklos vis dar uždarytos – mokymo įstaigų darbo atnaujinimas buvo atidėtas. Provincijos sostinėje Uhane, viruso epicentre, per 10 dienų buvo pastatyta nauja 1 tūkst. vietų ligoninė. Po kelių dienų turėtų pradėti veikti ir antroji 1,5 tūkst. vietų ligoninė. Apribojimai šiame mieste buvo dar labiau sugriežtinti: išeiti nusipirkti atsargų leidžiama tik vienam šeimos nariui ir tik kas kelias dienas.

Į Uhaną atvyko ir Kinijos karinių pajėgų Liaudies išlaisvinimo armijos medikų komandos. Naujojoje ligoninėje jie dirbs kartu su itin daug krūvio turinčiais medikais. Ligoninė pastatyta kaimiškoje vietovėje, toliau nuo miesto centro. Pacientai į šią ligoninę pradėti gabenti jau pirmadienio rytą. Joje įrengta speciali vėdinimo sistema, nupirkta moderni įranga.

Vienas pagrindinių Kinijos epidemiologų Zhongas Nanshanas teigė, kad papildoma ligoninė buvo būtina, norint stabdyti naujojo viruso plitimą.

„Trūkstant palatų, žmonės buvo verčiami sugrįžti namo, tai yra itin pavojinga. Tad vien tai, kad turime papildomų lovų, jau yra didelė pažanga“, – CCTV transliuotojui sakė N. Zhongas.

Jis suvaidino svarbų vaidmenį 2002–2003 m., Kinijai kovojant su SARS virusu iš tos pačios koronavirusų šeimos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Zenka

Zenka portretas
štai jums ir kiniečiai, o lietuviai dešimtmetato stadijonus ir niekaip negali pastatyti. Sporto Halę nugriovė, o kur na, kažkodėl visi tyli

tai pavyzdys p a s a u l i u i ,kaip KINIJA

tai pavyzdys p a s a u l i u i ,kaip KINIJA portretas
OPERATYVIAI ir a t s a k i n g a i priima priemones kovojant su virusu. Ne t u š č i a i politikuoja,kaip Lietuvoje KONSERVATORIAI , o konkrečiais VEIKSMAIS, be reklamos,-- įgyvendina priemones i š s a u g a n t gyventojų sveikatą ,bei STABDANT viruso plitimą.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių