Tyrimas: beveik pusė visų jaunų Europos žydų susiduria su antisemitiniu priekabiavimu

44 proc. jaunų Europos žydų susiduria su antisemitiniu priekabiavimu ir beveik pusė nedėvi apdarų, siejamų su jų religija, nes baiminasi dėl savo saugumo, rodo atliktas tyrimas, skelbia „Euronews“.

Europos Sąjungos pagrindinių teisių agentūros atlikto tyrimo metu apklausta daugiau kaip 16 000 žydų 12-oje ES valstybių narių: Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Didžiojoje Britanijoje.

41 proc. iš 2 700 apklaustų jaunų Europos žydų (16-34 metų amžiaus) sakė, kad svarstė emigruoti, nes nesijaučia saugūs tose šalyse.

Jauni Europos žydai susiduria su didesniu antisemitiniu priekabiavimu nei vyresni žydai. 80 proc. jaunų aukų nepraneša apie priekabiavimą policijai ar kokia nors kitai institucijai.

Nors jauni Europos žydai susiduria su priekabiavimu, didelė dalis jų minėjo stiprų prisirišimą prie savo žydiško identiteto.

„Mane liūdina tai, kad jie bijo dėl savo saugumo Europoje, nedrįsta dėvėti kipų ir kai kurie net svarsto emigruoti“, – sakė ES komisarė teisingumui, vartotojų teisėms ir lyčių lygybei Vera Jourova.NAUJAUSI KOMENTARAI

Auksinė liepa

Auksinė liepa portretas
Jeigu žydams nepatinka Europa, tegu važiuoja savo izraelin. Jeigu jų nemėgsta europiečiai, vadinasi yra už ką. Dabar suprantu, kodėl vokiečiai naikino žydus per 2pasaulinį karą. Nusibodo jų nesibaigiančios kalbos apie holokaustą ir reikalavimas pinigų ir turtų.

Religija

Religija portretas
Religija kokia ji bebutu turi pasilikti uz ju maldos namu sienu ir apdarai ir veliavos kaip galima gerbti tuos ispazinejus vaikciojancius tavo salyje su kitos valstybes veliavomis Kaip buvo uzgrobemi krastai pirmiausiai buvo statomi fortai ir isitvirtinama ten pamazu fortai pleciami ir pleciami paskui buvo naikinami vietiniai elito nariai paskui ivedami istatymai draudzentys vietiniams reiksti savo nuomone ir laikutis ju salies istatymais ar cia jums nieko neprimena is pradziu sinagogos paskui rabinai su savo istatymais kurie zemina ne zydus ir vadina atvirai gojais paskui i valdzia isispraudzia zydai ir pamazu ne zydus isstumia kaip dabar vyksta rusijoje kur jau atvirai zydu chabadnikai ragina neprileisti ne zydu prie valdymo ir rezultas jau yra geras net zerinovskis ir tas viesai keikia juokingiausia kai pasako isivaizduokit net savo apdarus negali nesioti kipas bijo deveti o kodel jie turi jas deveti visi salie pilieciai lygus ir negali issiskirti is kitu jei issiskiria negerai

ALGIS

ALGIS portretas
KAIP GALIMA GERBTI TOKIUS . ŽMONĖMIS NEDRĮSTU VADINTI, , KODĖL JIE BUVO NAIKINAMI VISAME PASAULYJE , NIEKAS NEĮVARDIJA , MAN ATRODO , KAD JIE NORĖJO VIEŠPATAUTI PASAULYL\JE
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių