Rusijos parlamento aukštieji rūmai vienbalsiai pritarė LGBTQ „propagandos“ įstatymui

 • Teksto dydis:

 Rusijos parlamento aukštieji rūmai – Federacijos Taryba – trečiadienį vienbalsiai pritarė įstatymui, draudžiančiam bet kokią LGBTQ „propagandą“.

Praėjusią savaitę šį įstatymą, kuriuo draudžiama žiniasklaidoje, kine, knygose ir reklamose minėti tai, ką valdžia laiko „gėjų propaganda“, ir uždraudžiama „pedofilijos ir lyties keitimo propaganda“, taip pat skubiai priėmė Valstybės Dūma – žemieji parlamento rūmai. Dabar įstatymas bus perduotas prezidentui Vladimirui Putinui pasirašyti.

Rusijoje jau galioja įstatymas, draudžiantis nepilnamečiams skirtą „propagandą“ apie LGBTQ santykius. Naujuoju įstatymo projektu šis draudimas bus taikomas ir suaugusiesiems.

Už naujojo įstatymo pažeidimus bus skiriamos baudos, o jeigu įstatymą pažeis užsieniečiai, jie gali būti išsiųsti iš šalies.

Numatytos baudos siekia nuo 100 tūkst. iki 2 mln. rublių (nuo maždaug 1,58 tūkst. iki 31,6 tūkst. eurų). Užsieniečiai už tam tikrus pažeidimus prieš išsiuntimą iš Rusijos gali būti suimti 15 dienų.

Naujojo įstatymo pažeidimai nelaikomi baudžiamąja veika, nes baudžiamasis kodeksas pagal Rusijos teisę gali būti keičiamas tik priimant atskirą įstatymą. Visgi kai kurie įstatymų leidėjai jau pareiškė pritariantys tokiai priemonei.

Rusija 2020 metais nedviprasmiškai uždraudė tos pačios lyties asmenų santuokas, priėmusi Konstitucijos pataisas, kuriose, be kita ko, santuoka buvo apibrėžta kaip vyro ir moters sąjunga.NAUJAUSI KOMENTARAI

as visus

as visus portretas
pederastus zudysiu:-))) bijokite krapsteputes ir siknapisiai

<to įdomu, -- į s i s ą m o n i n k i t e ,jog

&lt;to įdomu, -- į s i s ą m o n i n k i t e ,jog portretas
GAMTOS evoliucijos procese pastoviai g i m ė ir toliau gimsta NUKRYPĖLIAI nuo normalios ŽMONIŲ laikysenos-- tai neišvengiamas procesas.-- JIE , per tūkstančius metų, visada turėjo vietą VISUOMENĖJE , niekas jų n e s m e r k ė ir nemenkino, šių nukrypėlių/ nelaimingų žmonių/ skaičius PASAULIO valstybėse buvo ir yra p a s t o v u s-- santykinai nedidėjantis.---Tik XXI a. pradžioje, VAKARŲ l o b i s t a i - politikai šiuos NUKRYPUSIUS žmones nuo normalios laikysenos ,pradėjo panaudoti SAVANAUDIŠKIEMS tikslams -- kaip pasiekti p o l i t i n i ų dividendų-VALSTYBIŲ VALDŽIOS struktūrose ir tai l a i k i n a s POLITINIS procesas--jis IŠNYKS , nes kuriama nepagrįsta / beveik dirbtina/ p r i e š p r i š ą VISUOMENĖJE , kaip matome, a t m e s.--Atsirodo iš NIEKUR ir dings--i NEBŪTĮ.

Anonimas

Anonimas portretas
Nors kažkur dar yra nenuprotėjusių.
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių