Rusijos gynybos ministras pakvietė Lietuvą į gynybos konferenciją

Lietuva yra gavusi Rusijos gynybos ministro Sergejaus Šoigu pakvietimą dalyvauti gegužės pabaigoje Maskvoje vyksiančioje tarptautinėje gynybos politikos konferencijoje.

Pasak Krašto apsaugos ministerijos, Lietuva į šį renginį siųs savo atstovus.

„Krašto apsaugos ministerijoje gautas Rusijos Federacijos gynybos ministro S. Šoigu kvietimas Lietuvai dalyvauti konferencijoje, ir KAM planuoja į renginį siųsti savo atstovus“, – rašoma BNS atsiųstame ministerijos atsakyme.

„Atsižvelgiant į platų konferencijoje siūlomų aptarti klausimų ratą, šiuo metu svarstome, kokie klausimai ir temos mums yra aktualiausios, kad priimtume sprendimą dėl tinkamiausių atstovų“, – teigia KAM.

Gegužės 23–24 dienomis Maskvoje vyks konferencija „Kariniai ir politiniai europinio saugumo aspektai“, skelbiama Rusijos gynybos ministerijos interneto svetainėje.

Pasak pranešimo, dalyvauti šiame forumą pakviestas NATO generalinis sekretorius Andersas Fouhas Rasmusenas, Aljanso šalių karinių žinybų vadovai, taip pat Nepriklausomų valstybių sandraugos ir Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos valstybių gynybos ministrai, Maskvoje akredituoti užsienio šalių gynybos atašė, Rusijos ir tarptautinių analitinių centrų ekspertai.

„Nepasitikėjimas tarp Rusijos ir NATO išlieka. Esama tam tikrų sunkumų ir santykiuose su Europos Sąjunga. Todėl Rusijos gynybos ministerija mano, kad yra svarbu surengti „smegenų šturmą“, pasvarstyti apie žingsnius, kurie suartins Europos šalis“, – pranešime cituojamas Rusijos gynybos viceministras Anatolijus Antonovas.

Pasak jo, Rusijos pusė šioje konferencijoje „nedominuos“.

„Mūsų užduotis – visiems kolegoms suteikti galimybę pasisakyti, išsakyti savo požiūrį, net jei jis skirsis nuo Rusijos“, – teigė A. Antonovas.NAUJAUSI KOMENTARAI

ot

ot portretas
laimė, tikra laimė - gavome pakvietimą, tai kas gi važiuos, matomai visi socdemai važiuos žemai nusilenkti, ir pasiklausyti ruskių demagogijos. Paimkit kartu ir paksą, ruskių draugą, borisovo patikėtinį.

to 1

to 1 portretas
tu kvailys, kokiu reta... savo kvailus, principinius nusisnekejimus gali pasilikti sau. Niekam neidomi tavo nuomone. Pradziai pasiskaitinek kas yra politika, politiniai santykiai, politinis etiketas ir t.t.

romas

romas portretas
1 to ar tik ne koncervatoriu kojiu plovejas busi didziosios valstybes stengiasi rasti bendra kalba su kitomis,o cia atsiranda tokie masiuliai vytautukai ir kiti narsuoliai zada pakeisti sita politika ,tikri bezdukai
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių