A. Lukašenkai po vizito Maskvoje – griežtas lovos režimas: nustatyta infekcija?

  • Teksto dydis:

Baltarusijos opozicijos politikas Pavelas Latuška teigė, kad Aliaksandrui Lukašenkai nustatyta infekcija.

„Pasak Baltarusijos nacionalinio anti-krizių centro šaltinių, A. Lukašenkai nustatyta sunki virusinė infekcija“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė P. Latuška.

P. Latuškos minėtas anti-krizių centras pareiškė, kad diktatoriaus padėtis sunkesnė, negu virusinė infekcija.

„A. Lukašenkai nustatytas infekcinis-alerginis miokarditas, kitais žodžiais tariant, širdies liga. Diktatorius yra griežtame lovos režime“, – tikino Baltarusijos anti-krizių centras.

Teigiama, kad A. Lukašenka viešumoje nesirodė jau penkias dienas, o jo atstovas spaudai situacijos dar nekomentavo.

 

 

Kaip teigė UNIAN, per Pergalės dienos paradą Maskvoje A. Lukašenka mįslingai susirgo. Tądien jis nepasirodė bičiulio Vladimiro Putino organizuojamoje vakarienėje.

Rusijos Federacijos Prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas paaiškino, kad A. Lukašenka išskrido iš karto po parado todėl, kad yra „labai užsiėmęs“.

Pasak žiniasklaidos pranešimų, virtinė gydytojų buvo pakviesti padėti A. Lukašenkai, kai šis buvo Maskvoje. Teigiama, kad jam pastatyta lašinė ir Baltarusijos valdovas išsiųstas namo.

Minske tądien diktatorius pasirodė žurnalistams šlubuodamas. Kartu su juo buvo ir sūnūs, kurie sekė kiekvieną A. Lukašenkos žingsnį. Negana prastos išvaizdos, politikas nepasakė tradicinės kalbos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kas ką užkrėtė

Kas ką užkrėtė portretas
Ar putinas lukašenką, ar lukašenka putiną. Visai neblogai. Kas pirmas bus mumuodytas: putinas, lukašenka, kadyrovas, ragožinas, medvedevas ....

To PAF...

To PAF... portretas
Suskaičiuos kiek lauko tuliku LR sostinėje .Ar supratai?

Anonimas

Anonimas portretas
O kažin kur musų tatukas ? Nei girdėt, nei matyt ....gal jau irgi leidžia paskutinį kvapą ?
VISI KOMENTARAI 20

Galerijos

Daugiau straipsnių