Latvija rengiasi išplėtoti ginkluotųjų pajėgų artileriją Pereiti į pagrindinį turinį

Latvija rengiasi išplėtoti ginkluotųjų pajėgų artileriją

2016-09-08 08:14
BNS inf.

Latvijos gynybos ministras Raimondas Bergmanis trečiadienį sakė, kad planuoja artimiausiu metu tartis dėl artilerijos sistemų įsigijimo iš užsienio.

Raimondas Bergmanis
Raimondas Bergmanis / lsm.lv nuotr

Kai ministras kalbėjo Latvijos radijo tiesioginio eterio laidoje, jis buvo paklaustas, kokiomis priemonėmis šalies kariuomenė galėtų atremti potencialias salvinės raketų ugnies sistemų atakas – pavyzdžiui, Rusijos gamybos „Grad“, dažnai naudotų per konfliktą Rytų Ukrainoje.

R. Bergmanis sakė, kad Latvija tokių sistemų neturi, bet pridūrė, kad Gynybos ministerija planuoja „išplėtoti nacionalinių ginkluotųjų pajėgų artilerijos pajėgumus“.

„Planuoju artimiausiu metu apsilankyti vienoje užsienio šalyje ir aptarti mūsų artilerijos pajėgumų plėtrą. Tikėtina, kad artimiausioje ateityje sistemų, panašių į „Grad“ neturėsime, bet artilerijos pajėgumai yra vienas iš mūsų prioritetų. Turime planų, kaip ketiname juos plėtoti“, – aiškino ministras.

Vis dėlto ministras nepaminėjo šalies, su kuria bus deramasi šioje srityje.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų