JAV dar birželį ruošiasi pradėti mažų vaikų skiepijimą nuo koronaviruso

JAV vyriausybė rengiasi dar birželį pradėti pirmųjų kūdikių ir mažų vaikų skiepijimą nuo koronaviruso. Baltieji rūmai ketvirtadienį pranešė, kad jaunesni nei šešerių metų amžiaus vaikai bus pradėti vakcinuoti nuo birželio 20 dienos, jei JAV maisto ir vaistų administracija (FDA) iki tada patvirtins vakciną.

Iki šiol JAV, kaip ir Europoje, dar nėra registruota COVID-19 vakcinos kūdikiams ir mažiems vaikams. Kitos savaitės trečiadienį FDA vakcinų ekspertai tarsis, ar aprobuoti „Biontech“/ „Pfizer“ vakciną vaikams nuo šešių mėnesių iki ketverių metų ir „Moderna“ preparatą vaikams nuo šešių mėnesių iki 5 metų amžiaus. Numatyta, kad „Biontech“/ „Pfizer“ vakcinos vaikams reikės trijų dozių, „Moderna“ – dviejų.

Jei vakcinų ekspertai uždegs žalią šviesą, FDA iš karto galės duoti leidimą. Tada antroji ekspertų komisija, dabar jau sušaukta JAV ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC), savo rekomendaciją tikriausiai paskelbs birželio 18-ąją. Tuomet po galutinio CDC leidimo mažyliai galės būti pradėti skiepyti.

Vis dar vykstant vakcinų patvirtinimo procesui, JAV prezidento Joe Bideno vyriausybė ruošiasi „visiems scenarijams, įskaitant vakcinacijos pradžią nuo birželio 20 dienos“, pareiškė Baltieji rūmai. Iš karto po registracijos prasidėtų 10 mln. vakcinos dozių paskirstymas. Tuomet tėvai savo kūdikius ir mažus vaikus galėtų skiepyti „tūkstančiuose vietų“ visoje šalyje, įskaitant vaikų gydytojų kabinetus, vaikų ligonines ir vaistines.

Gamintojų duomenimis, klinikiniai tyrimai parodė, kad vakcina ir mažiems vaikams yra saugi ir sukelia efektyvų imuninį atsaką prieš koronavirusą.NAUJAUSI KOMENTARAI

tai

tai portretas
uztat jav demonai ir vykdo krimprovokacijas saudydami vaikus kad nuginkluot piliecius kurie gintu savo vaikus nuo siu isgamu bet Trumpo komanda to nedaleis ===

fas fas

fas fas portretas
uzuojauta amerikonams ir taip nuo piliuliu visi ten jau prilausomi yra
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių