J. Borrelis: ES laikysis nuomonės, kad Rusija nori konfrontuoti su Bendrija

Europos Sąjungos (ES) Taryba priėjo prie išvados, kad Rusija nusiteikusi konfrontuoti su Bendrija, ir nustatė tris savo politikos Rusijos atžvilgiu stulpus, pirmadienį sakė ES užsienio politikos vadovas Josephas Borrellis (Žozepas Borelis). 

„Tarybos nariai sutarė dėl bendro vertinimo, kad Rusija krypsta autoritarizmo link ir tolsta nuo Europos. Ministrai Rusijos pastarojo meto atsakymus ir veiksmus vieningai įvertino kaip signalą, kad ji nesuinteresuota bendradarbiauti su Europos Sąjunga“, – sakė J. Borrellis spaudos konferencijoje Briuselyje, surengtoje pasibaigus Užsienio reikalų tarybos posėdžiui.

„Neabejotina, kad Rusijos požiūris parodė visoms Europos valstybėms – tiek jau įsitikinusioms, kad reikia imtis tolesnių priemonių, tiek delsusioms – kad mūsų santykiai yra konfrontaciniai, nes Rusija to nori“, – pridūrė jis.

J. Borrellis pranešė, kad bloko narių užsienio reikalų ministrai pademonstravo vienybę santykių su Rusija klausimu ir susitarė strategiją Rusijos atžvilgiu grįsti trimis kryptimis pagal 2016 metais priimtus ir ne kartą patvirtintus „penkis principus“.

Pirma, bus stengiamasi atremti Rusijos veiksmus tais atvejais, kai ji pažeidžia žmogaus teises ir teisinės valstybės principus. Antra, reikės atlaikyti Rusijos spaudimą, įskaitant dezinformaciją ir kibernetines atakas, o trečia, bus siekiama bendradarbiauti su partneriais Rusijoje Bendrijai rūpimais klausimais.NAUJAUSI KOMENTARAI

taip

taip portretas
Adolfas palaiko jusu nuomone.

Faktas

Faktas portretas
Rusija parodė Boreliui ir ES kad turi savo interesus ir juos gins. Ir tai kad jiems nusispjauti ant jų mitologinės demokratijos, kurios patys nesilaiko, tik naudoja kaip įrankį griauti valstybės santvarką ir pradėti karus, žudyti savo nuomonę turinčius žmones. Tad savo miglą ir pasakas tegul Borelis skleidžia ES viduje.

KLYSTI p. BORRELLI

KLYSTI p. BORRELLI portretas
Ne Rusija nori konfliktuoti su Europos sąjunga, o pati ES nori vadovauti Rusijai. Šiandieninė ES supainiojo Rusiją su Lietuvą...Ji gali ir vadovauja tokioms blusinėms valstybėlėms. Rusijai dar niekas nevadovavo ir nevadovaus. To dar labai nori teroristai iš už Atlanto. Bet ir jų dantukai per silpni. Priešingu atveju jau seniai liepsnotų trečias pasaulinis karas Europoje.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių