D. Trumpas ir M. Trump užsikrėtė COVID-19

JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) ir pirmoji ponia Melania (Melanija) užsikrėtė koronavirusine infekcija COVID-19, penktadienį tviteryje pranešė pats Baltųjų rūmų šeimininkas.

Baltųjų rūmų šeimininkas penktadienį tviteryje pranešė, kad jis ir pirmoji ponia Melania (Melanija) užsikrėtė koronavirusine infekcija COVID-19.

„Šįvakar @FLOTUS (M. Trump) ir man testais patvirtinta COVID-19. Nedelsdami pradėsime savo karantiną ir sveikimo procesą. Įveiksime tai KARTU!“ – parašė D. Trumpas.

Tačiau ši neeilinė D. Trumpui iškilusi kliūtis iškart nulėmė politines pasekmes iki JAV prezidento rinkimų likus vos 31 dienai.

D. Trumpo varžovas demokratas Joe Bidenas, kuris pagal populiarumą aiškiai pirmauja, per savo kampaniją labai akcentuoja kritiką respublikonų prezidentui dėl jo veiksmų kovojant su koronaviruso pandemija.

D. Trumpas savo ruožtu kliovėsi intensyvia „gyvų“ kampanijos mitingų visoje šalyje darbotvarke.

Anksti penktadienį Baltieji rūmai atšaukė D. Trumpo kampanijos mitingą rinkimams itin svarbioje Floridos valstijoje, kuris turėjo įvykti vėliau tą pačią dieną.

Taip pat atrodo, kad D. Trumpui teks atšaukti savaitgaliui suplanuotą kelionę į Viskonsiną – kitą svarbią valstiją. Prezidentas planavo daug keliauti ir kitą savaitę, taip pat ir į vakarines valstijas.

Antri televiziniai debatai su J. Bidenu yra suplanuoti spalio 15 dieną.

Prezidento gydytojas Seanas Conley sakė, kad D. Trumpas ir jo žmona „šiuo metu jaučiasi gerai ir planuoja likti namie Baltuosiuose rūmuose, kol sveiks“.

„Tikiuosi, kad prezidentas sveikdamas be trikdžių vykdys savo pareigas“, – pridūrė medikas.

Užsikrėtė artima padėjėja

Sukrečiančios naujienos pasklido netrukus po to, kai koronavirusinė infekcija buvo patvirtinta prezidento artimai patarėjai Hope Hicks.

H. Hicks dar antradienį kartu su D. Trumpu skrido prezidento lėktuvu į Klivlandą, kur vyko pirmieji televiziniai jo ir J. Bideno debatai.   

Ji taip pat buvo kartu su prezidentu, kai šis trečiadienį sraigtasparniu grįžo į Baltuosius rūmus po mitingo Minesotoje.

Nedelsdami pradėsime savo karantiną ir sveikimo procesą. Įveiksime tai KARTU!

Kadangi H. Hicks skraido su prezidentu jo lėktuvu ir sraigtasparniu, kuriame dar mažiau erdvės, iškart imta spėlioti, kad virusu galėjo užsikrėsti D. Trumpas ir daug kitų jo aplinkos žmonių.

Nepaisydamas H. Hicks diagnozės D. Trumpas ketvirtadienį prezidentiniu lėktuvu buvo nuskridęs susitikti su donorais Naujajame Džersyje.

Tik vėlai ketvirtadienį, duodamas interviu televizijai „Fox News“ D. Trumpas patvirtino žiniasklaidos pranešimus dėl H. Hicks. Jis paskelbė, kad jam atliktas testas, bet nesakė, ar jau gavo jo rezultatus.

„Suprantate, daug laiko praleidžiame kartu su Hope, kaip ir pirmoji ponia“, – sakė D. Trumpas.

Retai dėvi kaukes

D. Trumpas sako, kad Jungtinės Valstijos jau išgyveno blogiausią koronaviruso pandemijos, nusinešusios daugiau kaip 200 tūkst. amerikiečių gyvybių, etapą. Pats prezidentas retai dėvi kaukę, pabrėždamas, kad jam dažnai atliekami testai. 

Tačiau jo paties sveikatos ekspertai dažnai pateikia ne tokius optimistinius vertinimus. D. Trumpas dažnai sulaukia aštrios kritikos, kad rengia didžiulius mitingus, kuriuose nedaugelis jo šalininkų dėvi kaukes.

J. Bideno kampanija, priešingai, nerengė didelių susibūrimų, o daugumoje jos renginių laikomasi socialinio atstumo. Pats J. Bidenas, kad ir ir kur eitų, būna su kauke.

Prieš D. Trumpo komentarus tviteryje Baltųjų rūmų atstovas spaudai Juddas Deere'as sakė, kad prezidentas „labai rimtai žiūri į savo ir visų asmenų, kurie dirba jo ir Amerikos žmonių labui, sveikatą bei saugumą“.   

J. Deere'as sakė, kad Baltieji rūmai rūpinasi, jog būtų laikomasi procedūrų, siekiant kiek įmanoma labiau sumažinti užsikrėtimo koronavirusu grėsmę tiek pačiame komplekse, tiek prezidento kelionių metu.

Jaučiasi gerai

D. Trumpas jaučiasi gerai ir „be trikdžių“ tęs darbus karantinavęsis su pirmąja ponia Melania, jiems abiem testais patvirtinus koronavirusinę infekciją COVID-19, penktadienį informavo Baltųjų rūmų šeimininko gydytojas.

Jie „abu šiuo metu jaučiasi gerai ir planuoja likti namie Baltuosiuose rūmuose, kol sveiks“, pranešime sakė gydytojas Seanas Conley.

„Tikiuosi, kad prezidentas sveikdamas be trikdžių vykdys savo pareigas“, – pridūrė medikas.

Linkėjo pasveikti

Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Charles'is Michelis penktadienį palinkėjo greičiau pasveikti JAV prezidentui Donaldui Trumpui ir pirmajai poniai Melaniai Trump, kuriems testais buvo patvirtinta koronavirusinė infekcija COVID-19.

„Linkiu @realDonaldTrump ir @FLOTUS greitai pasveikti. COVID-19 yra mūšis, kuriame mes visi toliau kovojame. Kasdien. Nepriklausomai nuo to, kur gyvename“, – parašė jis socialiniame tinkle „Twitter“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Janina

Janina portretas
Jokiais budais nebalsuokit uz liberastus, nes jau atvede sali i susinaikinima

Popsas

Popsas portretas
Nuo kada tas demencijos sugraužtas bidenas tapo populiaresnis? Rūtele, iš esmės šitas straipsnis yra "fake news".

Rašau

Rašau portretas
Nuomonė apie koroną pagal D.Trump: Fake news( netikros, suklastotos, melagingos naujienos). Apsauga nuo koronos pagal D.Trump: 1)ateis vasara, pašvies saulė ir virusas savaime pradings, jis tiesiog išnyks. 2)susišvirkšti chlorino arba dezinfekato į veną, ir virusas taip bus išnaikintas, toks metodas gali būti pritaikytas. Čia yra D.Trump “sparnuoti” teiginiai, teorijos., tai dabar lai sau gal prisitaiko., Tik žmoniems nerekomenduoju jo apsaugom tikėti ir praktikuoti.
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių